Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök! Ti hogyan reagálnátok...

Szülök! Ti hogyan reagálnátok erre a helyzetre? És valaki valami tanácsot adna, mert ugymond félek elmondani. (19/l)

Figyelt kérdés
Van egy pasi már hosszû ideje beszélgetünk.Igaz nem sokat talalkozunk és mùltkor lefeküdtünk (vele vesztettem el a szüzességemet) de erről a szüleim nem tudnak ròla. Se a találkozòròl se a szexről. De valahogy elkellene mondanom. De nem tudom hogyan. Jò tudom sokan azt fogják ìrni hogy már felnôtt vagyk a saját életem. Tudom, De tanacstalan vagyok.

2013. nov. 19. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
akkor nem írom azt ! :) ültesd le őket hogy szeretnél beszélni velük mert megismerkedtél valakivel... akivel úgy néz ki komolyabb lesz a kapcsolatotok... szexről nem kell beszélni... max ha rákérdeznek, de sztem ez a magánügyed (én se meséltem el amikor elvesztettem..:) ) és mesélj nekik a fiúról... esetleg utána be is mutathatod... :)
2013. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Ha már eddig tartogattad a szüzességed, akkor tök felesleges volt egy ilyen felületes kapcsolatban elveszítened azt. (ahogy a szavaidból kiveszem, elég felületes lehet)

Mindenesetre értékelendő, hogy szeretnéd a szüleidnek elmondani, ezek szerint jó a kapcsolatotok.


Biztos nem fogják kitörő örömmel fogadni, de végül is, tényleg az a helyzet, hogy felnőtt vagy, és a te életed. :)

Vannak dolgok, amiket egyszerűen át kell esni, hagyni kell, hogy megtörténjen, és ezt most a színvallásra értem. Elmondod neki, aztán kész. Ha kiakadnak, majd elmúlik, ha jól fogadják, akkor szerencsés vagy.


Egyébként van bármiféle kilátás arra, hogy ezzel a pasival normális kapcsolatod legyen?

Mert ha igen, akkor adjatok egy esélyt magatoknak, már ha nem csak a szűz lukra játszott.

2013. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
A találkozót egyszerűen mondd el. De azt, hogy szexeltetek, felesleges. A te dolgod, nem az övék.
2013. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Azt hiszem, mint szülőt kérdeztél. Ennyi idősen megengedheted magadnak, hogy önmagad dönts! Jól esne, ha még beavatnál a legmélyebb magánügyeidbe. Szívesen venném, ha beszélnél a fiúról a terveidről, a terveitekről. Egyébként gondolom, eddig sem sok titok volt közted és szüleid között.
2013. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Direktbe én se mondanám el, hogy lefeküdtem a sráccal. Mond nekik, hogy van egy fiú, akivel találkozgattok, jól érzed magad vele,,...stb, aztán biztos kérdezik előbb utóbb, hogy mikor mutatod be, akkor vidd el, mutasd be. Egy idő után biztosan gondolnak rá a szüleid, hogy megtörtént a dolog. Mivel számukra még szűz vagy, valószínű, rá fognak kérdezni, hogy megtörtént e. Onnantól kezdve nem fogják megkérdezni egy pasidnál se, hogy megtörtént e, ha egyszer elmondod nekik, hogy vele megtörtént.
2013. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a szexuális életedről nem kötelező beszámolnod, valószínűleg nem is akarnak hallani róla a szüleid, ez mindenkinek a magánszférája. :) Szerintem simán ha rákérdeznek, vagy ha ilyen téma kerül szóba akkor mondd el, hogy van egy szimpatikus srác akivel időnként találkoztok. Gondolom nem fogják leharapni a fejedet. :)
2013. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát én tuti úgy vezetném fel, hogy: Anya, képzeld randim lesz este.. És utána úgyis elkezd faggatni. Elmondod milyen szimpatikus, és hogy szerinted komoly is lehet a kapcsolat. Azt nem feltétlen kell szerintem tudniuk, hogy ti már találkoztatok és lefeküdtetek, főleg azért, mert nem sűrűn történt meg. Magyarán én úgy vezetném fel a helyedben - ha már ennyire félsz elmondani nekik - mintha ez egy friss dolog lenne, és most kezdődne.:)
2013. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a szüleid összetehetik a két kezüket, hogy 19 éves korodban veszítetted el a szüzességedet, és nem 14 éves korodban.


Nem értem, minek kéne tudni egy szülőnek a felnőtt lánya minden randijáról.


Ha megmarad a kapcsolat, akkor mutasd be a szüleidnek.


Én pl nem jelentettem be konkrétan a szüzességem elvesztését, csak a fiút mutattam be.

2013. nov. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mond el, van egy pasi, aki szimpatikus, már találkozgattok i. Szexet nem kell mondani.
2013. nov. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Simán mond meg hogy találkozgatsz valakivel, mesélj róla nekik hogy megnyugodjanak, ebben a korban ebben már nincs semmi rossz. A szexet meg minek elmondani, én házas vagyok de még most sem jelentetem be hogy csináljuk :)
2013. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!