Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Soha sem lesz normális apámmal...

Soha sem lesz normális apámmal a kapcsolatunk? Kezdem megutálni!

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, édesapám pedig 53 éves.

Nincs vele különösen nagy baj csak a kapcsolatunk semmilyen, ráadásul ő is rátesz egy lapáttal a stílusával.

Állandóan kritizál, flegmáskodik és bánt minden szavával.

Számomra nyilvánvaló hogy nem szeret, hisz soha sem mondtam, soha sem ölelt meg, csak a napi kényszer puszi van meg.


Nem tartja számon sem a születés sem a névnapot, ami nem baj, de legalább lenne tisztelettel velem szemben, és ne csak ő várja el tőlem.

Én nem az a mindennapi kamasz kislány vagyok, akik hekkel a szüleire, és azt hiszem direkt bántanak mert nem így van, én érzem hogy ő engem nem szeret és ez nem dac!


Állandóan kritizálja a külsőmet, fogyjak, el kezdtem tornázni és ha vettem hozzá kapcsolódóan valamit akkor az minek herdálom a pénzt.

A saját pénzemet....!


Mai eset ami nekem nagyon rosszul esett, és ez adta meg igazán a lökést hogy megutáljam egy életre.

Ülünk az asztalnál, kért egy csontos tányért nyúltam érte de anya is nyúlt közben, erre ráordít hogy NE KÍMÉLJEN ENGEM!


Persze nem kell kímélni nem kérem, de megértettem volna hogy nem akartam volna adni, de adtam, egy szóra.


Nagyon ki fogott engem itthon, és csak szekál, ez engem nagyon bánt, ez a helyzet kezelhetetlen, vele nem lehet leülni beszélni.


2013. nov. 22. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a kapcsolat már nem lesz jobb. A szüleiddel laksz még? Csak mert 18 éves korod után nem vagy köteles ezt elviselni. Én tudom, hogy ez nem egyszerű, mert nem biztos, hogy van rá pénz, meg minden, de ha még velük laksz, és tényleg ennyire rossz a helyzet, akkor szerintem amint teheted költözz el! Ha nem velük laksz, akkor meg nem kell olyan gyakran látogatni őket....
2013. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinte tök ugyanez a helyzet nálunk is, én 22 éves vagyok és apám 54 éves. Tulajdonképpen az én apámat írtad le. csak nálunk még rátesz egy lapáttal, hogy anyumat is kiidegeli ezzel a hozzáállásával és mindennaposak a veszekedések, ordibálások. Én nyáron végeztem a sulival, szóval azóta munkát keresek, hogy majd a pénzből elköltözhessek, de sajnos nem találok munkát pedig egyre lejjebb adom az igényeimet. Neked is csak a költözést tudom javasolni, sajnos ez nem lesz már jobb :(
2013. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!