Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak pénzt kaptam karácsonyra...

Csak pénzt kaptam karácsonyra mindenkitől, semmi kézzel fogható ajándék nem volt a fa alatt. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Szüleim és nővérem jelentik a mindenkit, mert más élő rokonunk nincsen, akivel tartanánk a kapcsolatot. Mindig csak 4esbe ünneplünk. Jó dolog hogy azt vehetek magamnak amit szeretnék, viszont ez így elveszi a karácsony hangulatát. Hiszen a pénzt 24-én kaptam meg, tehát 27-éig amíg kinyitnak a boltok addig csak nézegethetem itthon, nem tudok érte venni semmit. Tehát ebben a 3 napban úgy érzem hogy semmit sem kaptam.
2013. dec. 26. 13:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit túlzás azért, mert ha kapsz mellé egy csokit, az kézzel fogható, megeszed, és akkor marad a pénz, amit úgy nézel akkor is, mint most. Szerintem örülj neki, hogy ezt kaptál, mert tényleg arra költöd, amire szereted. Ha pl. kapsz egy malacperselyt, mellé mondjuk 2.000 Ft-ot, azzal úgy meg lennél elégedve? Hiába kézzel fogható, inkább látnád a malacpersely árát, mert nincs szükséged rá. Remélem, érted.
2013. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
szeretnéd***
2013. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
vásárolj online ... és kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb bajod az életben!
2013. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi pénzt kaptál és hány éves vagy?

(csak azért, hogy segítsünk eldönteni mit vegyél belőle)

2013. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
35 ezer összesen, 22 éves lány.
2013. dec. 26. 13:10
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy minden előttem szólónak igaza van, de azért kicsit megértelek. Nem racionális, inkább emocionális okokból...
2013. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
A lényeg az,hogy kaptál,hogy gondoltak rád.Én is szívből kívánom neked,hogy nagyobb problémád soha ne legyen az életben!
2013. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
De te legalább kaptál valamit...
2013. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%
Egy felnőtt nő vagy és még ajándékokat vársz a fa alá? Istenem hová süllyed még ez a világ? :///
2013. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem pénzt adni illetlenség. Akkor inkább ne adjanak semmit. Ez arról tanúskodik, hogy egyszerűen lusták gondolkodni rajta, hogy az illető mit szeretne, mi esne jól neki, elintézik ennyivel. Érthető, hogy rosszul esik.
2013. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!