Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvetik a gyermekem!? Abban...

Elvetik a gyermekem!? Abban az esetben indult eljárás hivatalból hogy élettársam összetört pár dolgot és közben ellökte a gyermekem (semmi baja)?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elvetik?
2014. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elvehetik...bocsi
2014. jan. 9. 19:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy indult eljárás hivatalból? Hol történt ez az összetörés?
2014. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem igen ha ilyen élettársat megtűrsz.
2014. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért írhatnál egy kicsit részletesebben.
2014. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gondolom mindenkinek voltak mar kapcsolati problémai,sznob egoisták kíméljenek....a gyerek még csak el sem esett ...viszont mivel össze tört egykét dolgot így kihìvtam a rendőrséget ....es mindent el mondtam nekik ebbe ez is bele tartozott..ìgy hivatalból indìtotottak ezt meg mivel ők nem tudhatják hogy ez esetlegesen minden napos avagy sem...
2014. jan. 9. 19:43
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, kérdező, de van különbség aközött, hogy "egy kis párkapcsolati probléma" meg "tör-zúz és ellöki a gyereket". Esküszöm, az volt az első gondolatom, hogy biztosan kisebbségiek vagytok.


Nekünk is voltak alkalmanként problémáink a párommal, mint mindenkinek, de sosem tört össze semmit, a gyerekhez meg végképp nem nyúlt volna, mert egy kulturált, értelmes emberben van önuralom.


Most csak ellöki szerencsétlen gyereket, holnap majd a kezét töri. Mindig így kezdődik...

2014. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem cigány :) van szakmálya de nem értem h mért degradálni kell azt gondoltam ha felteszem a kérdést itt ítélkezés mentes reális válaszokat kapok de úgy látom ez is mint minden más közösségi oldal a megkülönböztetés es egyébb dolgokról szól .....realis dolgokat szeretnék megtudni olyan emberektől akiknek van tapasztalata köszönöm
2014. jan. 9. 19:58
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
De mi az, hogy nem "degradálni" kell? Basszus, megkérdeztél minket, én elmondtam neked, hogy ez egy nagyon nem normális dolog, te meg nem bírod elviselni. Ez nem ítélkezés, hanem egyszerű tény.
2014. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán egy alkalom miatt nem veszik el, de számíthatsz arra, hogy ezentúl figyelemmel kísérik a gyermeket. De milyen élettárs az, aki összetör pár dolgot, és ellöki a gyereked?

És te még mindig ott laksz a gyerekkel?

2014. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!