Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem kepes a csaladom...

Miert nem kepes a csaladom akkor hivni, amikor igazan szuksegem lenne ra?

Figyelt kérdés
Eddig eleg gyakran hivtak, holott jol ereztem magam, ma beszelni akartam veluk, mivel nagyon zaklatott vagyok. Felhivtam apum, de mivel a munkahelyen volt, azt mondta majd esefele felhiv. Azota semmi. Mikor igazan szuksegem van rajuk, miert nem hivnak
2014. jan. 20. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érnek rá és amúgy sem gondolat olvasók.
2014. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mikor felhivtam apum hallhatta, hogy zaklatot vagyok, raadasul rossz hirt kaptam, szoval ismer, es tudhatta(gondolhatta), hogy mennyire bant
2014. jan. 20. 20:30
 3/5 Argloss ***** válasza:
96%
Ha elolvasod a kérdést nem tűnik neked ez egy kicsit kegyetlenül önző dolognak? Mármint ha jól érzed magad nem kellenek, ha meg rosszul, akkor tegyenek meg érted mindent? Ez így nem valami szép dolog...
2014. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Mi baj? hátha tudunk segíteni..
2014. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Talán azért, mert nem te vagy a világ közepe. Ráadásul: amikor jól érzed magad, menjenek a búsba, ha gondod van, ugráljanak körül? Azt a mindenit... élmény lehet az élet melletted.
2014. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!