Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen az apám velem?...

Miért ilyen az apám velem? Nem bírom FONTOS!

Figyelt kérdés

Anyukámmal jól kijövök, de a húgommal és apámmal nem. A húgom folyton belém köt minden ok nélkül, állandóan velem foglalkozik, hazugságokat talál ki, apám meg el is hiszi. Amikor haza ér az az első hogy kopogás nélkül beront a szobámba, kb. kitöri az ajtót, és ordít hogy miket csináljak meg takarodjak el innen stb.. Munkát keresek, hogy el tudjak költözni innen, úgy hív engem hogy "festett démon" meg "nem megmondtam hogy takarodj el innen" de nem ártok én neki semmit, a családból én vagyok a legcsendesebb, nem szólok senkinek egy rossz szót se. A húgom nem rég töltötte a 16-ot, most mégis 6 hónapos terhes, 15 évesen esett teherbe, azért nem szólt semmit, és nem hiszem hogy rajtam vezeti le a feszültséget a húgom miatt, mert évek óta ilyen, de most telt be a pohár. Már próbáltam velük beszélni, leordította a fejem és ennyi.

19L


2014. jan. 30. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írtad hogy nincs munkád segítesz otthon a házimunkában? Ne hagyd magad szólj vissza. Nem akarsz elmenni továbbtanulni valahova az lenne a legjobb ebben a helyzetben.
2014. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most mit lehet erre mondani? Költözz el albérletbe. Több értelme van, mint hogy minden nap ezt hallgasd.
2014. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy segítek, de neki ez nem elég, észre se veszi! Enni lehet lassan a padlóról, de mindig belém köt hogy takarodjak
2014. jan. 30. 19:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ez tenleg igy v akor nemtudol mit csinalni.ez van.te v szamukra a fekete barany minden csaladban v ilyen .tisztelet a kivetel.ha v biztos munkad akor keress egy jo kis neked valo alberletet.akor meglatod nefelj megbecsulnek

.

2014. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg biztos az bosszantja, hogy nincs munkahelyed. Írtad, hogy régen is a rosszat kereste benned, sohasem fogsz tudni megfelelni neki mindig a húgod lesz a jó.
2014. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most keresek munkát, ahogy lesz költözök!
2014. jan. 30. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Apukád egy színvonalon van a húgoddal így a saját fajtáját elviseli.


Majd ha elmész és nem lesz, aki besegítsen plusz ott lesz a kisgyerek, aki plusz költségekbe veri a családot, éjszakánként felbömböli a házat akkor majd megtalálja a húgodat is ne félj.


Egyébként nem tudom fel tűnt-e de az ilyen szülők általában a leggyengébb láncszemet pécézik ki maguknak a családból vagyis a csendes, normálisabb gyereket.

Szerintem ne hagyd magad. Lehet, hogy ordibálás lesz belőle de egy idő után rá fog jönni, hogy kinél nem érdemes próbálkozni.

2014. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha sikerül valami meló próbálj meg inkább egy normális társbérletet keresni. Igaz, hogy nem a tiéd lesz az egész kecó de legalább olcsóbb lesz és ha sikerül félre rakosgatni akkor gyorsabban jutsz előbbre. Tartaléknak mindig kell lennie.
2014. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csodálom hogy még nem vagyok idegbeteg..

Igen, úgy szeretném én is, nem egyedül:)

2014. jan. 30. 19:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóval a húgod terhes. Hát apuci kis drágasága eléggé szánalmas. Egyszer ha a húgod beléd köt akkor meg is mondhatod hogy jó nagy r*banc ennyi idősen terhesnek lenni. Tojd le apádat. Anyudnak meg mondd el hogy ez téged nagyon bánt. Apudat és a tesód pedig üdvözlöm. Gratulálok nekik!!!
2014. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!