Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyáméknak,...

Hogyan mondjam el anyáméknak, hogy dolgozni szeretnék?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok levelező tanfolyamon és bár nem volt arról szó, hogy mellette dolgozni is fogok, de most mégis úgy érzem, hogy szeretnék mellékkeresetként melózni valamit, mert a plusz pénz soha nem jön rosszul.


A legnagyobb gond azzal van, hogy nem tudom miként győzzem meg a szüleimet erről, ugyanis anyagilag jól állunk és ők mindig is azzal voltak, hogy " te csak tanuljál, ne foglalkozz mással ".


Ötletek, tanácsok, hogy miként győzzem meg őket arról, hogy hagyjanak dolgozni ? Előre is köszi !

19/L


2014. márc. 2. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ígyhogy: "Anyu, apu, elmegyek dolgozni!"
2014. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 - velük ez nem ilyen egyszerű.
2014. márc. 2. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj.Ha szeretnél plusz jövedelmet, akkor mond meg nekik hogy vállalnál valami munkát..ha nem tetszik nekik, akkor adjanak neked több pénzt!!19 éves vagy!!!
2014. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19 éves vagy. miért kell neked engedély a szüleidtől, hogy dolgozhass?
2014. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se értem, h 19 évesen miért kellene az engedélyük? Én 18 évesen melóztam, 20 évesen összeköltöztem barátommal, már van egy 2 és fél éves fiúnk is és semmihez nem kértem engedélyt, ez az én életem. Max véleményt vagy tanácsot adhatnak, de ennyi.
2014. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

tényleg, nem is kell engedély :O


köszönöm :))

2014. márc. 2. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem azért de aki nem dolgozik az minek megy levelezőre. Az menjen levelezőre aki dolgozik mellette, hiszen levelezös semmi ösztöndíjat nem kap, sőt még a TB-t sem fizeti neki az állam.

Ehhez nem kell engedély ennek természetesnek kellene lennie, annak aki hétköznap nem jár suliba.

2014. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!