Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell azért így kiborulni...

Miért kell azért így kiborulni, mert elfelejtettem érte menni?

Figyelt kérdés

Anyának és a mostohaapámnak dolga van délután és nekem kellett volna 3-ra a féltesómért menni az oviba. Elfelejtettem és az óvónő szólt 5 előtt 10 perccel, hogy a kislányért kéne menni, mert lassan zárnak.

Anya üvöltve felhívott, hogy milyen lusta vagyok, hogy ennyit bíznak rám és ezt se intézem el, meg hogy csak várjam meg, amíg hazaérnek.

Letettem, rá 5 percre hív a mostohaapám, hogy semmirekellő vagyok, mégis mit képzelek, ezek után sose vigyázhatok rá és hasonlókat. Én pedig mondtam neki pár dolgot, erre még jobban üvöltött és rám csapta a telefont, utána hívott anya, hogy mégis mit mondtam neki, mert olyan ideges lett, hogy a parkoló közepén földhöz vágta a telefont, én meg mondtam, hogy csak az igazat. Közölte, hogyha hazaérnek, nagy bajban leszek.


16L



2014. márc. 4. 17:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
85%
Egy kisgyereknél nem opció az, hogy elfelejtünk érte menni. Nem tud egyedül hazamenni, egy óvodásnak muszáj, hogy valaki menjen érte. És hát lássuk be, nem egy olyan húdebonyolult dologról van szó, annyi hogy háromkor legyél az oviban. Én is kiborultam volna.
2014. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
De nem viselte meg, semmi baja nem lett tőle. Úgy viselkednek, mintha egyedül kellett volna hazajönnie, vagy a rendőrség hozta volna haza.
2014. márc. 4. 17:35
 3/67 anonim ***** válasza:
68%
Hogy lehet egy gyereket "elfelejteni"?
2014. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
30%

És ha nem telefonàlnak mint sok helyen? Hagyod az utcàn àcsorogni?

Mi volt fontosabb, hogy a facebookon pòzolj vagy hogy melyik sràccal dugasd meg magad legközelebb?

Lusta, felelõtlen fruska vagy, remélem jòl elvernek.

2014. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
51%

"mégis mit képzelek, ezek után sose vigyázhatok rá "

Hű, micsoda fenyegetés.. egyébként, mivel 18 alatt vagy, így jogilag ők lennének a felelősek még akkor is, ha rád bízták a gyereküket.

2014. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
60%
Én meg azt nem értem, miért egy "gyerekre" hagyják a gyereket?
2014. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
70%
Hogy lehet egy gyereket elfelejteni? Lehet, megesik néha, főleg olyanokkal, akik úgy gondolják, egy gyerek a szülei felelőssége.
2014. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

Csak elszaladt az idő és nem néztem az órát. Azért ez nem akkora bűn szerintem.



17:38, de telefonáltak és nem lett semmi baj. Hagyjuk ezt a "mi lett volna,ha..." mondatokat, mert semmi értelme.

Amúgy meg képzeld, nem pózoltam és nem is "dugattam magam", hanem az előrehozott érettségimre készültem. Tényleg, mennyire lusta vagyok...

Aki csak ilyen stílusban tud írni, az miért válaszol???

2014. márc. 4. 17:42
 9/67 anonim ***** válasza:
31%

Hiába pontozgatod le őket, igazuk van.

Örüljetek, hogy egyáltalán hívtak titeket.

Mert van ahol kirakják az utcára, hogy na várjál csak, majd jönnek ne fossá'.

Ha ez lett volna, aztán valami pedomaci elvitte volna a kistesódat akkor is ezt mondanád? Hogy nem olyan nagy ügy?

Gondolkozzál már egy kicsit.

A szüleidnek igazuk van, remélem átmosssák a h*lye fejedet egy kicsit.

2014. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:

Nem pontozok, szóval nem csak szerintem egy hatalmas tapló a 3. válaszoló. :)

Nincs értelme annak, hogy arról beszélünk, hogy mi lett volna, ha nem hívnak. Az változtat a jelenlegi helyzeten bármit is? Nem.

Akkor meg?

2014. márc. 4. 17:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!