Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van a szüleimből. Mit...

Elegem van a szüleimből. Mit tennétek ti?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnél töltöttem a hétvégét. Lekéstem a vonatot és anyám sírt a papámnak hogy nem bírja hogy ezt csinálom stb. Ekkor a papám felhívott hogy neki az egyetlen lánya a legfontosabb és hogy hogyan merek ilyet csinálni. Utána felhívott a nevelőapám is hogy hazegyek, reggel korán kelek és szó nélkül mert megver (volt rá példa és állandóan fenyeget ami nagyon rossz). Sokkal szigorúbbam fognak mint a barátaimat, pedig jegyekből sokat javítottam meg minden. Elegem van a fenyegetésekből és belőlük.
2014. márc. 9. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A barátaid is csak úgy eltünek egy egész hétvégére mégis mit képzelsz...
2014. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
A családon belüli bántalmazás bűncselekmény. Ha tanúval tudod igazolni, akkor fel lehet jelenteni a nevelőapád. A szülő meg már csak olyan, hogy aggódik, pláne, ha ne is szól haza telefonon vagy más módon a gyerek, hogy lekéste.
2014. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
gondolom még nem vagy elég idős hogy egyedül legyél egy másik városban. anyudat megértem hogy aggódik, de papádnak semmi köze hozzá, plusz a nevelőapádnak nem kellene veréssel fenyegetőzni. viszont ez a jegyes téma nem igazán hangzik jól. nem vagy jó tanuló igaz? mert ha tényleg elbaltázod a sulit, megérdemelsz 1-2 taslást ha csavarogsz is mellette. azt tudni kell hogy nálunk nem egyenlő a taslás és a verés
2014. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Várjatok most jön a vicc. Megengedték hogy elmenjek hétvégére (azér koszi első hogy azt gondolod hogy kérdés nélkül még én vagyok felháborodva, de nem ismersz).Csak egy oraval kesőbbi vonattal menrem, mert lekéstem, ami hiba, de azér csak nem ezt érdemlem. Rendesen mások cigiznek, isznak, füveznek és még a szülei is tudják. Én meg apróságokért is szívok
2014. márc. 9. 21:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát kinek mi a jó tanuló. 3.9-4 vagyok
2014. márc. 9. 21:44
 7/11 A kérdező kommentje:
15
2014. márc. 9. 21:44
 8/11 anonim válasza:
hát ez tényleg szivacs, nem vagy olyan rossz tanuló se, meg ha el is engedtek.. én a helyedben leülnék beszélni anyuddal. az a legtisztább. nem tudom mért tűri hogy fenyegessen a nevelőapád is
2014. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert, igaz nem kéne ilyet mondani de ez van, a neveloapám csicskája. Minden ugy van ahogy a nevelőapám akarja, bármit csinálhat anyám mindig neki ad igazat. Ami harmónikus egy bizonyos szintig de ez.... Plusszba neveloapámnak most lett meg az erettségije
2014. márc. 9. 21:58
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert, igaz nem kéne ilyet mondani de ez van, a neveloapám csicskája. Minden ugy van ahogy a nevelőapám akarja, bármit csinálhat anyám mindig neki ad igazat. Ami harmónikus egy bizonyos szintig de ez.... Plusszba neveloapámnak most lett meg az érettségije és ő mondja hofy rossz tanuló vagyok
2014. márc. 9. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!