Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy hozzam szóba az ott alvást?

Hogy hozzam szóba az ott alvást?

Figyelt kérdés

Olyan válaszok nem érdekelnek, hogy ilyen korban még nem kell, babázzak, tanuljak inkább, stb.


A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, eddig 3-szor aludtam náluk, de azt a szüleim nem tudják.

Már szeretnék úgy vele lenni, hogy közben nincs ott a lebukás veszélye, ezért megszeretném ezt anyával beszélni, csak nem tudom, hogyan.


(Ő 17 éves, én 16 vagyok)



2014. ápr. 9. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már azzal elcseszted, hogy eddig titokban voltál ott. Így hogy bízzanak benned?
2014. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azokról nem tudnak, szóval olyan, mintha meg sem történt volna.
2014. ápr. 9. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
én szimplán mondanám anyámnak h itt aludhat e a barátom. bár nekem Sosem kellett kérdeznem, csak szóltam azt mondta ok. de szerencsére 5 éve ugyan az a személy jön immáron haza, mivel velünk lakik. ha nem ismeri anyukád, akkor elötte mutasd be, utána levő héten kérdezd meg jöhet e.
2014. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
73%
Hát én 18 évesen küzdök ugyanezzel a a problémával, pedig van saját háza a páromnak...sok sikert! szülőkkel nem egyszerű
2014. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Mi pont ugyanilyen idősek voltunk a barátommal, mikor felmerült a probléma. Annyi különbséggel, hogy a mi kapcsolatunk ekkor még csak 3 hónapos volt. Beszéltem anyáékkal, hogy nem lenne semmi gond, örülnék neki, ha megbíznának bennem ennyire. Kicsit kellett őket győzködni, de pár napon belül döntöttek, hogy megengedik. Bár, bennem meg lehetett bízni, és nem aludtam ott titokban. Persze, ha a szüleid nem tudnak majd róla, akkor nem lesz semmi gond.
2014. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Úgy, hogy befejezed a mismásolást és a hazudozást, és ha azt akarod, hogy bízzanak benned, akkor egyenesen felvállalod a problémát - amiben az is benne van, hogy elutasítást kapsz.


Jobb az egyenes út. Ha a nagy szerelemben mégis becsúszik egy kölyök, akkor lesz kire számíts az abortusznál.

2014. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

ilyen korban még nem kell, babázz , tanulj inkább.


amúgy meg mi lenne ha megkérdeznéd?

nem ismerjük a szüleid, sem a velük való viszonyodat.

2014. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az aggódó anyukák szavaztak le ennyire? Nem értem, mi a gond... főleg úgy, hogy tényleg csak aludtunk, és akkor még semmi nem volt.
2014. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
mert nem minden kany parancsol a puculónak.
2014. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!