Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 évesen szexkapcsolat, mit...

19 évesen szexkapcsolat, mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Nincs párom már lassan 1 éve. Az egyik exbarátommal szeretnénk lefeküdni, de nála nem lehet, nálunk meg úgyis megtudnák, mindenki itthon van. És valahogy mindig tudták, ha történt valami...

Szóval a kérdésem adott. Ti beleszólnátok ebbe? Elítélnétek?


2014. ápr. 13. 14:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:
Jajj kihagytam, hogy SZÜLŐK, mit szólnátok.:)
2014. ápr. 13. 14:06
 2/64 anonim ***** válasza:
61%
Ennyi idősen már felnőtt embernek számítasz.Ha én szülő lennék,nem szólnék bele,úgyis azt teszed,ami neked jól esik.Persze azért felelősségteljesen cselekedj,ezt én is elvárnám a saját gyerekemtől,akárhány évesen is.
2014. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
84%
Te tudod, hogy neked mi fér bele. Ezért nem is ítéllek el. De én biztos nem csinálnám ezt.
2014. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Csak hát ugye tudnák, hogy mi történik, meg minden....
2014. ápr. 13. 14:08
 5/64 anonim ***** válasza:
83%
Erre a megoldás, vagy kölcsön lakás, vagy szállodaszoba.
2014. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
96%
Abszolút a te dolgod lenne. Ha az én szüleimből indulok ki, őket teljes mértékben hidegen hagyná, amíg nincs baba a dologból. Én is úgy gondolom, hogy ez a te döntésed, te dolgod. :)
2014. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
40%
exbarátoddal miért akarsz lefekedüni,hobbyból? ennyi erővel az utcára is kiállhatnál és még pénzt is kapnál érte...Aztán meg ne csodálkozz ha a kölyök elpletykálja,hogy megvoltál.Aztán szépen megtudja a fél világ.kinek fogsz így kelleni? Legalább nőként legyen már tartásod.de felőlem a jegesmacival is lefeküdhetsz,csak mert elmúltál 18,istenem
2014. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

59%-os, te ilyenkor mit érzel különben? Évek óta legjobb barátom, és képzeld, anno is lefeküdtünk már. Kinek újságolná el? Ne csináld már, ennyire buta hogy lehetsz? Kit érdekel, hogy ki kivel fekszik le?

Különben 2 órányira lakunk egymástól, ha mesélné valakinek, az sem érdekelne senkit se:D

2014. ápr. 13. 14:11
 9/64 anonim ***** válasza:
47%

azt írod, kit érdekel, ki kivel fekszik le. Akkor minek a kérdés? A lőtéri döglött kutyát érdekli, mit csinálsz.

HA ennyire szexelhetnéked van, tedd. Nekem ugyan ez nem igazán jön be, hogy hm, nincs kivel, kiscit jöjjön vissza a régi pasi, amíg nincs más, de ha neked van hozzá gyomrod, tedd.

2014. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Na, visszatért egy másik accounttal.
2014. ápr. 13. 14:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!