Ti elmondanátok?

Figyelt kérdés
Vegyük az alábbi helyzetet. Van egy anyuka, akinek van egy 16 éves lánya. A lánynak van barátja, úgy érzi szeretik egymást. Anyuka egy véletlen folytán nem veszi észre, hogy a mobil telefon elcserélődött, így a kezébe kerül a fiú ugyanolyan telefon, és észreveszi, hogy a fiú másnak is csapja a szelet. Ti szólnátok a lányotoknak, vagy sem???
2014. ápr. 20. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem csak annyi észrevételem lenne a történtek kapcsán, hogy ha véltelenül elcserélném valakivel a telefonomat, akkor még azelőtt észrevenném, hogy nem az enyém van nálam, mielőtt elkezdeném elolvasni valaki más üzeneteit.
2014. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Bizony, bizony. Aztán nem is biztos, hogy csapja a szelet, ha marháskodik.

Például nekem az öcsém számtalanszor írja az üzeneteiben, hogy: "Imádlak, drágám".

Ha ezt egy idegen olvassa, akkor hiheti, hogy egy másik idegen férfi csapja nekem a szelet.

Nem turkálunk a lányunk barátjának a telefonjában.

2014. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Én nem pofáznék bele mások dolgaiba.
2014. ápr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát persze, pont ugyanolyan mobil, pont ugyanolyan háttérképpel, pont ugyanúgy vannak az ikonok elrendezve hogy nem veszi észre mielőtt az üzeneteket nézi. :-)


Mondd ki nyugodtan, anyuci meglátta az otthagyott mobilt és kíváncsiságból kutakodott. Induljunk innen....


Egyrészt tudnám, hogy a 16 éves kori barátja valószínűleg nem a férje és gyermekei apja lesz, csalódása is lesz bőven, úgyhogy akkora tragédia még nem lesz. De a srácot elkapnám hogy mégis mit képzel.

2014. ápr. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Én szülő vagyok és igen, természetes, hogy elmondanám!!!
2014. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tök mindegy már az, hogy hogy tudta meg...

Igen, ha tudnék ilyenről, elmondanám...

Melyik szülő az, aki tudja, hogy becsapják a gyerekét, és hagyja?



Ui

Engem is érdekel hogy juottál az üzenetekig, az idegen telefonban

2014. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen elmondanám.
2014. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem értem. A lány mobiltelefonja cserélődött el a fiúéval? Akkor a lány is észrevenné az üzenetekből, amikor megnézi, azt gondolva, hogy az az ő telefonja, nem?

Egyszerűen adja vissza a lánynak, hogy ő vegye észre.

Nem akarok részese lenni a lányom szerelmi életének, én rájuk hagynám.

2014. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát persze, véletlenül elcserélődött a mobil, mert a mobilok aztán olyanok ám, és véletlenül anyukának hajszálra ugyanolyan mobilja van, még a háttérképe is hajszálra ugyanolyan, és anyuka véletlenül pont az üzeneteit akarja olvasgatni...

Ja, vegyük az alábbi helyzetet. Meg vegyük 2 kiló krumplit is mellé, jó lesz ebédre.

Te már most a rémálmok anyósa vagy, és még nem is házas a lányod...

2014. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nos a történet egy nem valós történet csak egy elképzelés. Volt korábban egy kérdés, ahol egy 15-16 éves lány "véletlenül" észrevette, hogy az apja számítógépen keresztülcsalja az anyját. Ő tette fel a kérdést, hogy elmondja-e az anyjának vagy sem.

Volt aki azt mondta, hogy mondja el, volt aki azt mondta ne avatkozzon a szülei dolgába.

Kíváncsi voltam, hogyha fordított helyzetben a szülő veszi észre, hogy a lánya barátja, vőlegénye vagy akár férje csalja akkor elmondanátok. Azt hittem, több olyan válasz érkezik, hogy az anya ne avatkozzon a gyereke magánéletébe..

Köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 22. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!