Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretet hiányos vagyok? Vagy...

Szeretet hiányos vagyok? Vagy ferde hajlamu? Anyám nem normális, a kutyáját jobban szereti mint engem, és én össze vagyok zavarodva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

anyukám elüldözte apámat mert nem komplett. apámat kidobta a házból mert szerinte büdös volt, és a kutyát jobban szereti mint engem vagy apámat szerette, és a kutyával alszik.


az egész úgy kezdődött hogy apám vett neki egy kiskutyát születésnapjára amikor nagyon kicsi voltam ez kb 8 éve volt. és akkor kezdett bekattanni...


amikor hazajön akkor a kutyának ad csókot, azt öleli meg, engem nem, nem érdekli mi van velem, rám sem néz, mi van a suliban csak a kutyát eteti folyton ami már mozogni is alig tud annyira dagadt.


én csak azt kapom hogy olyan vagyok mint apám, mert nem vagyok ügyes sajnos, eléggé ügyetlen vagyok, és hogy a kutyák mennyire külömbek az embereknél, és neki az a álet társa.


én találtam a neten olyan barátokat akik melegek. egy sráccal nagyon összebarátkoztam aki engem tartott aranyosnak, meg valamire valónak és nem a kutyát, és ez nagyon jólesett.


a baráti köre is befogadott, és jólérzem magam, de anyémat nem érdekli. csak a kutyája meg a barátnői meg a csomó pasija amit mindig váltogat. apám kiment ausztriába, senkim nincs, és félek hogy meleggé fogok válni emiatt.


anyukám amúgy sokáig járt fiatalon pszichiáterhez nem tudom miért de tudom hogy volt hogy be is utalták, ezt a nagyim mesélte aki meg meghalt pár éve. :(



SENKI NEM MOLESZTÁLT NEM OLYAN MELEGEK A BARÁTAIM, IDÁIG MÉG CSAK NEM IS KÖZELEDTEK ÚGY!!!



15f


2014. ápr. 21. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Meleggé nem lehet csak úgy válni. Vagy annak születtél (azzal a hajlammal) vagy nem, szóval ettől ne félj. Úgy látom, hogy anyukád már választott, és sajnos a kutyára szavazott, nem rád. Nagyon sajnálom, de majd ha kimúlik az eb, vagy tényleg egyedül marad, akkor rájön, hogy egy kutya nem tudja pótolni a saját gyerekét. Vagy kutyás néni lesz, és tényleg megzakkan. Apukáddal tartod a kapcsolatot? Nem tudnál hozzá kimenni? Ha most nem is, de én a helyedben lehúznék még három évet otthon, aztán irány Ausztria!
2014. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Hát mindez azért lehet, mert a kutya nem szemétkedik vele, nem kritizálja minden miatt, nem próbálja megalázni még a fiatakori pszichés problémájával is és nem okoz neki csalódást -ellentétben veled.
2014. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
De most akkor a kutyát szülte ő, vagy a gyerekét? Attól még, hogy a gyereke feltételezetten - mert ezt nem tudhatjuk! - csalódást okozott, még nem lenne joga eldobni! Akkor egyszerűen nem anya az ilyen. A gyerek amúgy sem az ő szórakoztatására van! Ha már egyszer gyereket szül valaki, akkor találja meg a gyereke örömében a saját örömét, és fogadja el olyannak, amilyen! Vagy inkább sose szaporodjon, mert az ilyenekből lesznek a lelkiszegény kutyás, saját gyerekét kitagadó roncsok.
2014. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennek az egésznek semmi köze ahhoz, hogy meleg vagy.

Próbálod úgy előadni a dolgot, de kamu az egész, hogy csak el vagy hanyagolva. Azért kerestél meleg barátokat, mert meleg vagy, nem tőlük leszel meleg.

Fogadd el és kész.

2014. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kovpet ***** válasza:

"a kutyák mennyire külömbek az embereknél"


Anyád sajnos beteg, klinikai eset. Ezek alapján.

Meleggé nem lehet válni, barátként szeresd őket, ha nincs benned a hajlam. Ha te is meleg vagy bi vagy, akkor ne tartsd vissza magad, de ez nincs semmilyen kapcsolatban a családi helyzeteddel.

Örülj, hogy önzetlen barátokat találtál.

2014. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sokszor van az hogy úgy érzem hogy szinte biztosra veszik hogy meleg vagyok, és lehet eltudnám képzeéni azt is hogy az a barátomnak az öccse aki egy évvel fiatalabb nálam, na ő vele lehet tudnék járni is. de igazából most jólesik hogy vannak akik szeretnek engem és vigyáznak rám. viszontnagyonm rosszul esik hogy anyám a kutyának gügyög, és a kutyát dédelgeti nekem meg rámmordul... :( volt h elsírtam magam és a dög elkezdett ugatni és erre anyám meg rámmordult. bocsi de utálom a kutyákat kiírtanám az összeset...:(
2014. ápr. 21. 22:20
 7/8 kovpet ***** válasza:

Ha meleg vagy, hát meleg vagy.

Ha hetero vagy, akkor hetero vagy.

Egyikkel sincs baj, csak melegként nehezebb kicsit, de ha az vagy, nincs választásod, úgy kell élned.


A kutya meg nem tehet anyád betegségéről, gonosz dolog lenne emiatt bántani.


Tudom, hogy nehéz így, de kívánok neked türelmet és bölcsességet, hogy kibírd. Bár tudnék segíteni.

2014. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszichikai tény, hogy ha egy lánynak vagy fiúnak rossz a kapcsolata az anyjával vagy az apjával, akkor az hatással van az összes olyan nemű emberrel való kapcsolatára. Szóval, ha neked nagyon rossz anyukáddal a kapcsolatod, akkor elég valószínű, hogy a többi nővel/lánnyal sem találod meg annyira a közös hangot. Szerintem az egész melegség pszichikai betegség, és nem veleszületett normális dolog. Próbálj meg lányokkal is ismerkedni, hidd el, egy lány is lehet jó társaság, sőt még jobb is mint a meleg fiúk. Nem tudom hogy hívő ember vagy e, de szerintem kezd el a Bibliát is olvasni, az majd idővel segít. Megnyugtatja a lelked, gyógyít a sérülésektől, jó irányba tereli az életed.
2014. ápr. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!