Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csúnya dolog, hogy utálom a...

Csúnya dolog, hogy utálom a hétvégéket meg az ünnepeket azért, mert akkor az apámék nem mennek dolgozni?

Figyelt kérdés

Akármilyen dolog is, nem szeretem túlzottan, ha itthon vannak, az anyám még nem is annyira zavar, de az apám jobban szeretem ha el van dolgozni.

Amikor itthon vannak csak az ágyon döglenek, és totál unalmas számomra minden hétvége, és az ünnepek is, főleg hogy barátaim se nagyon vannak, akikkel elmenjek.

Legszívesebben külön költöznék már itthonról, és akkor senki nem szólna bele mit mikor és hogyan csináljak.

18/F

Még iskolaidőben is jobban szeretek inkább iskolába járni, jobban szeretem a mozgalmasabb napokat, mint itthon tölteni a napot ebben az unalomban, szürkeségben, lehangoltságban ami itthon van úgy alapból.


2014. júl. 4. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Enis igyvagyok
2014. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Dettó
2014. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
De ezek szerint te is otthon döglesz, ha zavar..
2014. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Itthon vagyok hétvégén mert barátaim nincsenek, a településem egy unalmas kis semmi, hétvégén busz alig jár innen a városba, alig tudok bemenni oda.
2014. júl. 4. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos van, amit egyedül is csinálhatnál. Sport, biciklizés, kutyasétáltatás, pl.

Nincs egy unokatesód a közelben? Osztálytársak?

2014. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Az a csúnya dolog, hogy a saját unalmadért és tunyaságodért a szüleidet hibáztatod.
2014. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként is otthon tespedsz ,akkor most nem mindegy, hogy egyedül vagy a családdal csinálod?

Amúgy nálunk sincs máshogy, apum egy héten 3-szor 24 órázik, így Ő is hétvégeken ha teheti inkább pihen, lustálkodik, ahogy anyum is vagy bármelyik másik ember, aki a hét 5-6 napját végig dolgozza.

2014. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én értem, miről van szó. Nálunk is ugyanez a helyzet, de én mindig elmegyek, régen is mindig leléptem. Bár én városi vagyok és ezért áldom az eget.
2014. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
igen csúnya dolog! szüleid egész héten dolgoznak, hétvégén meg pihennek. (és nem döglenek!) igen csúnya dolog, hogy a te unalmad miatt Őket hibáztatod! vagy az is az ő hibájuk, hogy Te nem tudtál barátokat szerezni? nem hinném. hacsak nem zártak be a szobádba, bár ezt sem hiszem. 18 évesen felnőhetnél már! ha meg ennyire unatkozol akkor talán elmehetnél nyáron dolgozni és nem a lábadat lógatnád.
2014. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉN is így voltam annak idején, csak mellé még az is hozzájött hogy anyámék hétvégente lerészegedtek. Nekem kellett a hányást összetakarítani, meg nézni őket ahogy részegen fetrengenek. Én gyűlöltem a hétvégét és imádtam a hétfőt. És minden minden minden hétvégén ez ment. Le is léptem onnan 18 évesen.
2014. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!