Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti kiborulnátok, ha a...

Szülők ti kiborulnátok, ha a 17 éves fiatok, egy 26 éves nővel járna? Hogy éreznétek, hogy ítélnétek meg a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Nézd! Legalább nem maszatol és ügyetlenkedik egy kislánnyal, hanem egy igazi nőtől megtanulja, milyen az igazi szex. :)
2014. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Már volt ilyen kérdés, és akkor is többen megírták, hogy ez a korkülönbség eléggé nagy. Szinte kölyök egy majdnem 30 éves nővel..Engem sokkolna ha a fiam 17 évesen majdnem 30 éves nővel kavarna.
2014. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nagy gondban vagyok. Egy sportkörbe járjunk jó rég. 14 évesen bevallota, hogy szeret. Akkor azt mondtam neki, hogy még a tinikor elején jár, pár év, és nálam 100x jobb csajokat szédíthet. Akkor megkérdezte, hogy ha 17 lesz és még mindig engem szeret és nekem sincs senkim akkor szóba jöhet-e mint férfi? Én meg könnyelműen igent mondtam. Fene sem gondolta volna, hogy 3 évig rám vár.

Most pedig szólt, hogy hamarosan 17 és még mindig velem akar lenni.


Egyik részem azt mondja miért ne? Helyes is, kedves is, lelkes. A korához képest értelmes is.


Ugyanakkor a racionális felem meg ágál ellene. Nagyon jóba vagyok a szüleivel, az anyjának sem volt újdonság, hogy szerelmes volt gyerekként belém. (megtalálta a fotómat a fiókjába, így jöttünk rá a dologra).


Szóval nem tudom mi legyen.

2014. júl. 4. 21:58
 4/22 anonim ***** válasza:
19%
Aki azt írja hogy majdnem 30 éves nő, akkor a fiú majdnem 25 éves. Semmi baj nincs ezzel a korral.
2014. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

Családot mikor szeretnél? Szerintem főként annyiban baj, hogy azért 26 fölött már meg kéne állapodni, ő meg milyen biztonságot tudna neked adni egy családhoz? Nevelgeted a közös gyerekeitek mellett őt is?

Mert gyerekcsináláson kívül nagyon mást nem tudhat egy 17 éves kölyök..

No meg... "korához képest értelmes" - így beszélsz egy emberről, akivel összejönnél? Emiatt vicces...

2014. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
ismerek olyan házaspárt ahol 10 évvel idősebb a nő... boldog kiegyensúlyozott házasságban élnek vagy 15 éve... ott 20-30 évesek voltak mikor megismerkedtek... :) ha nagyon jóban vagy a szülőkkel, esetleg anyukájával beszélgethetnél a dologról... mindenesetre jól gondold meg, mert ha 3 éve csak rád vár, és te pár hónap után rájössz, hogy túl gyerek még, nagyon nagyot fog csalódni...
2014. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
12%
Figyelj, elõszöris csak akkor legális ha a srác elmúlt 18. Másodrészrõl nekem is volt egy 26 éves barátnõm. A korkülönbség egyikünket se érdekelte, és amúgy se azért jön össze egy ember a másikkal, hogy érdekelje mások mit mondanak rá. A probléma ott kezdõdik, hogy az 9-10 év korkülönbség azért sok, mert más generáció vagytok, más a felfogásotok, máshogy látjátok a dolgokat. Õ még gyerek. Nem érzi még ennek a súlyát. Neked meg Pár év és már illendõ lenne családot alapítani (nem egy 19 éves sráccal). Mint mondtam, ezen már egyszer én is átmentem. És fõleg ezen okok miatt egyeztünk meg. Csak gondold át te is lépésrõl lépésre..
2014. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Anyukával tárgyalgatni a kicsi fia sorsát? Te leszel majd "anyuci numero 2"? Hát,...zseniális :D
2014. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne jogom kiborulni!:) Mi a párommal még egy évvel fiatalabbak is voltunk mikor megismerkedtünk és ennek már 22 éve, 18 éve együtt is élünk és vannak gyermekeink is! Szívből kívánom,hogy sikerüljön,bár ehhez valami különleges kapocs is kell a mindent elsöprő szerelem mellett! :) De megvalósítható! Nekem elhiheted!:)
2014. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%
Hát ha nekem egy 17 éves fiam egy idősebb nővel jönne össze nem borulnék ki, sőt, gratulálnék neki. (Ugyanis nem sok olyan kapcsolatot látni, ahol a nő az idősebb.)
2014. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!