Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miben egyezzünk meg láthatássa...

Miben egyezzünk meg láthatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Két éves lányunk van. Nem rég szétköltöztünk és meg szeretnénk állapodni a láthatással és gyerektartással kapcsolatban.


A kérdés hogy két évesen kérhetem-e a nyári 2x1 hét láthatást?

Ha nem csak heti egy napot szeretném látni, akkor az anya jogosan kér-e több gyerektartást, mint heti egy napért?



2014. júl. 6. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Akkor találkozhassanak, amikor az apuka és a kislány akarja! Két éves már nem olyan kicsi, hogy ne lehetne az apukával egy-két hétig.

Nem csak az anyáé a kislány, hanem az apjáé is.

Csak ezt elég kevés anya látja be.

2014. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem ertem az osszefuggest
2014. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted a gyerektartas dij a lathatasert cserebe?
2014. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ugy latom megint valaki aki nem erti

Egy gyerek az kozos apa anya ugyanannyi joga van hozza es joga van latni is.

Ha az apa akarja akar napi siznten latogathatja a sajat gyereket.

ALt minden masodik hetvege pentek estetol vasarnap esteig szokas ill nyaron a 10 het suliszunetbol min a fele ugye igy jogos.

a gyerektartas nem lathatasi dij ha az apa nem fizet akkor is leviheti a gyereket.

2014. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az anyja azt mondja megegyezhetünk h nem csak egy nap láthatom, de akkor az több gyerektartást vonhat mag után.


Másik kérdés, hogy kérhetem-e hogy a gyerekre adott pénzt igazolja, hogy tényleg rá költötte? Bevásárló blokkal pl.

2014. júl. 6. 17:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem vagyok ebben a helyzetben, de én úgy egyeznék meg a gyerek apjával, bármi is történt köztünk, hogy viheti a gyereket, amikor csak akarja. Ő ugyanúgy szereti az apját is, attól még, hogy mi egymást már nem, hadd menjen vele, ha akar, apa meg hadd vigye. Csak örülnék neki, hogy nem tojja le a gyerekét, mint sok elvált apuka körülöttem.
2014. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

6-os vagyok, most olvasom a kommentedet. Pfff, ezt a pénzéhes némbert basszus... ha többet akarod látni a kislányodat, fizess többet???? Komoly??? Ez nem bérbeadás basszuskulcs, ugyanúgy a tied is a gyerek, téged is szeret, te is őt, nehogymár!!! Mindent néz ez, csak a gyerek érdekeit nem. Hánynom kell az ilyen undorító, gusztustalan, szemét nőktől!

N26

2014. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

keress fel egy ügyvédet, az anya el van tájolódva, irreális hülyeségeket mond. Menjetek bíróságra és egyen hivatalos papír a gyerekelhelyezésről, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell. Ekkora hülyeséget még nem hallottam,h azért fizess többet, mert nálad van.

2014. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet van veled a kislány, akkor ennyi erővel kevesebbet is fizethetnél, mivel akkor te költesz rá. Vagy arra az időre ő állja a kiadások felét, mikor nálad van.
2014. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

az ilyen nem is anya! A gyt a gyerekre megy. Ha robbet van nálad Ő kevesebbet költ a gyerekre. Akkor miért is kérne többet??? Vigyázz később nehogy zsaroljon a lányoddal! (bár ez is már az)

Te meg tudnál bízni egy ilyen nőben, hogy tartja a szavát? Írjatok le mindent az a biztos és állj ki az igazadért!

2014. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!