Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édes apám gyűjtögető és most...

Édes apám gyűjtögető és most fel akar jelenteni engem. Mit csináljak? Van hozzá joga? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Tudom nem volt etikus amit csináltam de el durrant az agyam és amit össze gyűjtött apám 4 év alatt (rengeteg szemét meg író gép rossz nyomtatók stb amit majd a jövőben megjavít szakadt fülhallgatók és égőket is javít(no comment). 2 éve kényszerülök vele élni és borzasztó kanapé szerű ágyon alszok ő mondta ha ki lesz takarítva akkor jöhet az új ágy. Tavaly aug.-ig igérte hogy ki takarít (semmit nem csinált max 1 kis szatyorral kidobott és minden nap 1-3 szatyor sz4rt hoz fel a házba) Ki takarításkor 50 szemetes zsákkal dobtam ki a szemetek közül 170cm magas tornyot építettünk. De semmi igazi nagy értéket nem dobtunk ki rozsdás elemek és 1994-ben le járt gyógyszer úgy se lesz neki jó és még sorolhatnám. Édes anyja most teljesen ellenem hergeli és mindig is utáltam és gyűlöltem őt mivel úgy gondolja felsőbb rendű mert ő 1 évet járt fő iskolára. Mindenkit próbál manipulálni és irányitani és apámat simán irányítja úgy mint a férjét és engem is próbált.... Az édes anyja is gyűjtögető éljenek a kényszeres gyűjtögetők! Kb 30 ezer ft max a kár az is főleg a fém értékek amiket soha nem vitt volna el a meh-be. Ha ki hívja a rendőrséget és meg látják ott hogy derékig áll a sok vacak már ahol nem takarítottuk el akkor lehet hogy ő jár rosszabbul?

2014. júl. 19. 06:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
31%
Nos, az o dolga. O ítéli meg, higy mi az értékes számára es mi nem. Neked nem kotelezo ott élned, el lehet koltozni.
2014. júl. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Holnap fogok össze cuccolni. De ha fel jelent engem én milyen indokkal tehetem meg fordítva?
2014. júl. 19. 06:51
 3/40 anonim ***** válasza:
21%
Bizony, a rendőrök nem szeretik a rendetlenséget! Ha meglátják, hogy sok a szemét a lakásban, édesapádat valószínűleg a sarokba térdeltetik, és százszor le kell neki írni, hogy "Soha többé nem gyűjtök kacatot!"
2014. júl. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
ez nem rendetlenség hanem gyúlékony robbanó anyagok egyvelege (1xer már éget le a "gyűjteménye" egész ház bánta... nem vicces derékig érő vackok között járni néhol 180cm magas a sok sz4r. Ja és mindenhol macska szőr és néhol macska kaka
2014. júl. 19. 06:55
 5/40 anonim ***** válasza:
30%

Mivel, hol tudna feljelenteni?

Mit tud ő a jogról?

2014. júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Édesanyja ki jelentette hogy én apámat megloptam azzal hogy kidobtam a vackokat. semmilyen anyagi hasznom nem lett belőle szóval ezt a ki jelentést nem értem.
2014. júl. 19. 07:07
 7/40 anonim ***** válasza:
15%
Szándékos károkozás az, amit te tettel, akar letöltendő börtönnel is büntethető.
2014. júl. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
75%
6: Ahogy olvastam, a Te szándékod az volt, hogy kidobd a lakóteredből a szemetet. Ez tehát a tényállás. Ez nem bűncselekmény.
2014. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
23%
Hogyne lenne bűncselekmény. Az apja ingatlana, az apja tárgyai. Mit szólna hozzá a kerdezo, ha az apja állna neki szelektálni az o cuccai kozott? Mindegy, hogy a kerdezo szerint szemet volt e vagy sem, semmi joga meg hozza érni se mas tulajdonahoz. Baxus, ha az en gyerekem lennel, csomagolnod se kellene, mar repültel volna.
2014. júl. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben hogy nem az ő tulajdona a ház hanem az anyjáé azért hogy ne tudja el venni tőle semmilyen nő ha esetleg házasodna.
2014. júl. 19. 07:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!