Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért várják el tőlem?

Miért várják el tőlem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

A szüleim egész nyáron a strandra akarnak menni, de én nem.

Utálok strandra menni, mert nem vagyok nagyon vékony(kövér se).Most is több napos strandolást szerveztek be.Amikor mondtam anyámnak, hogy nem akarok menni, egyből azt mondja, hogy családromboló vagyok.Próbáltam már beszélni velük, de akkor meg a tesóm is mérges lett, anyám meg ordibálni kezdett.



2014. júl. 24. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
de nagy gondod van... "sajnállak"
2014. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Az anyám egyszer azért tolt le, mert nem akartam Balatonra menni, mert épp megvolt; meg volt olyan is, amikor leégés miatt nem akartam menni, akkor is kiakadt.


Ha szép szóval nem megy, max. elmész és egy könyvvel elvonulsz egy árnyas helyre.

2014. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk én sem értem mi bajod, a strandon jól lehet szórakozni, úszkálni, stb. Az hogy nem vagy tökéletes pont nem fog érdekelni ott senkit, mivel mások sem azok.

De a szüleid is furák ha ordibálnak ilyesmi miatt. Rád kéne hagyniuk, ha nem akarsz menni hát nem mész. Végülis te maradsz ki a jóból, attól ők még mehetnek.

2014. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Miért nem akarsz strandra menni? Strandladbdázhatsz, úszhatsz, napozhatsz, ép testben, ép lélek... A napbarnított test meg nagyon szép. De te biztos kockulni szeretnél az internetet böngészve. Lusta vagy, ennyi.

Menj emberek közé, akár a szüleiddel, nem ciki, hidd el.

2014. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én megoldanám a problémám

ha az a baj, hogy halálra unod velük magad, elhívnám a bnőm is, mellette biztos nem az alakom érdekelne


amúgy én ennyi idősen megmondtam, hogy én a családdal soha többé nem akarok nyaralni erre az volt az utolsó családi nyaralás.ma már bánom. minden "pillanat" elmúlik és soha többé nem jön vissza

2014. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Más szülők azt várják a gyerektől, hogy egész nyáron dolgozzon. Szerintem mondd nekik, hogy inkább elmennél valahova dolgozni, akkor csak nem kiabálnak veled.
2014. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Melyik strand?
2014. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Buta vagy. Hol van kiirva a strandra, hogy kizarolag tokeletes testuek vehetik igenybe?


Most jottem haza Olaszorszagbol es Balatonrol, sokat furodtem, es korulbelul 4 olyan embert lattam, aki megfelel az idealnak.


En kover vagyok, es pont letojom, siman megyek strandolni, nehogymar kihagyjam :D

2014. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy minden ember kinevet, bánt.Általában minden nap ez van:/
2014. júl. 24. 21:50
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
mennyire vagy kövér 100-120kg? :D
2014. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!