Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan anyáról, aki megfenyegeti a lányát, ha nem alszik a lány mellette? Többi lent

Figyelt kérdés

Tudom hogy ciki, és beteges!De édes anyám 50éves én 20

Anyám pszhihés beteg , és ha nem alszok mellette fenyeget .

Itt egy eset :


Tegnap este fele, barátom megkért aludjak nála.Én ennek nagyon megörültem és elkezdtem készülödni, anyám mikor meglátta balhét csapot, miatta a barátommal összevesztem és egy jó db ig nem is alszunk együtt ismét miatta ! Amugy kettő szobám van, de nem enegedi még igyse hogy a sajátoméba aludjak( anyámék szobájába, anyám be tett egy ágyat hogy ott aludjak mellette )

Szóval össze vesztem a barátommal miatta , (ő ezeket a dolgokat nem tudja, mert mikor ő nálunk alszik, kivéteels aludhatok a saját szobámba)

Szóval megcsinálta anyám a balhét, erre én mondtam neki.. oké rendben, ha nem aludhatok a barátommal mert ilyen vagy, akkor alszok a saját szobámba.

Erre ő megcsinálta a vitát , jött azzal hogy én megbánom, egy szemét önző vagyok és egoista

És hogy a nagy papám meghalt ő is hiányolja és ő most jött rá a dolgokra hogy minden pillanatot vele kellet volna lennie

és ezáltal énis legyek vele minden pillanatot mert ha nem megbánom.

És én mondtam neki akkorse lesz igaza, mert én a barátommal akartam lenni akit 4hete nem láttam.

Erre ő nekem jött megmarta a karomat tiszta sebesre, és nadrág szíjat hozta hogy ő fel köti magát.

(Felis kötötte magát, de elszakadt a nadrág szíj)

Édes apám meg hiába probál segiteni, neki is úgyan igy neki megy.

Tegnap a telefonomat elvette tőlem , a netet szét húzta , hogy én ne tudjak a barátommal még beszélnise .

Hozzá teszem tegnap ugye felhívta a barátom, hogy ő nem enged sehova azóta a barátom nem áll velem szóba.

Apám meg hiába szól bele

szív beteg, 5 szívinfaktusa volt eddig, és tegnap is nagyon rosszul lett hogy anyám balhézott vele (Úgyvolt hogy mentőt kell rá hívni)

Tanácstalan vagyok nagyon! Mert már nagyon szépen és durván is elmagyaráztam neki miért nem fogok vele aludni mellette aludni..hogy nekem is kell egyedül létt, magán szféra stb

Nem érdekli

Tegnap mikor nem sikerült fel akasztania magát, akkor a össze gyószert bevette, úgy kellett ki köpetni vele hánytatni stb...

És a kertbe a földre le feküdt és ott sírt hogy én egy önző szemét K.... vagyok mert nem alszok mellette vele

Idáig jelző dolgok amit mondott rám ezért : k.... , nagy pi...jú szemét rohad.. stb stb

És állandoan azzal jön hogy nagy papám meghalt, és ő megöli magát!


EGYSZERŰEN NEM BIROM!

engem is betegé tett

ezt mivel nem birom, nekem is altatott kell szednem, hogy bírjam

De ő elráncigált az orvoshoz: hogy ez jó neked ez kell az orvos

és felettem uralkodik.

Ha valakivel beszélgetek , oda ül oda jön és bele szól és ő figyelem felkeltően elkezd viselkedni, gusztustalanul viselkedni

Nem hagy békén, nem hagy teret

Nem hagy elmenni dolgozni


KÖNYÖRGÖM VALAKI SEGITSEN, MERT MÁR ÖNGYILKOSÁG HATÁRÁN VAGYOK!


Helyesírásért elnézést kérek, tudom nagyon gáz, de telefonról írtam ki, és nem tudtam figyelni a feszültségtől.


Értelmes válaszokat köszönöm, de a beteg jelzőket meg bántást nem kérnék

Köszönöm


2014. aug. 5. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
az öngyilkossági kísérletnél kellett volna mentőt és rendőrt hívni, a pszichiátrián nem lenne ilyen gondja
2014. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

elvette a telefonom, és nem tudtuk rá hívni

elevete a pénztárcámat is, hogy én ne menje véletlenülse a barátomhoz

Apukám teloját is eldugta

egyszerüen röhej amit csinál

2014. aug. 5. 14:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát és költözz el, anyukád pedig kezeltesse magát. Nem lesz életed, anyukád pedig ha nem kap kezelést még rosszabb lesz. Itt az eredménye, hogy bezárt a Lipót.
2014. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád pszichés beteg neki kéne orvosi ellátást kezelést kapnia.

Talán megpróbálkoznék a családsegítővel vagy a háziorvossal talán ők tudnak tanácsot adni.

20 évesen nem tudsz esetleg a barátodhoz menni végleg? Talán nagy cirkusz lesz belőle de ha elmész talán megszokja ha elmegy a lila köd.

Mellesleg ha meg is öli magát az az ő döntése lesz nem a te hibád.

Tudom most elég gonosz leszek nem is kéne ilyet írni...de talán neked is és apukádnak is sőt anyukádnak is jobb lenne ha véget vetne a szenvedéseinek ha már nem hagyja, hogy segítsenek rajta.

Az ilyennel egész egyszerűen nem tudsz, mit csinálni a gyermeki szeretetnek és önfeláldozásnak is vannak határai. Az ő betegségébe nem rokkanhatsz bele.

Ha folyton öngyilkossággal fenyegetőzik és a tettlegesség mezejére lép és örjöng legközelebb hívd rá a mentőket hidd el az ilyen esetekben gyakran elviszik. Jót fog neki tenni az a pár nap bent és kérheted, hogy utalják a pszichiátriára megfigyelésre mert durva, amit művel.

2014. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

"elvette a telefonom, és nem tudtuk rá hívni

elevete a pénztárcámat is, hogy én ne menje véletlenülse a barátomhoz

Apukám teloját is eldugta

egyszerüen röhej amit csinál

"


ja és szomszéd sincs, meg telefonfülke a környéken...

2014. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
hagyjatok hogy megolje magat, mindenkinek konnyebb lesz.
2014. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudok a barátomhoz költözni, mert anyukája barátomnak , nem szívesen látt sokáig

meg ott is van 1 pici gyerek, és pl olyanok hogy ne csókolozunk vagy ne adjunk 1másnak puszit a pici gyerek ellött :S

2014. aug. 5. 14:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ki kellett volna hívni a mentőket hogy elvigyék az elmeosztályra. anyád beteg és orvos Kell neki. te menj dolgozni és pakolj össze és menj el otthonról Lelki zsarolásnak vagy kitéve. te is kikészülsz majd, apádat már tönkre tette, tanulj belőle. vitesd el a pszichiátriára.
2014. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Úristen! A zongora tanárnő című filmben van hasonló anya-lánya kapcsolat.Költözz el máshova,de sürgősen.Csak édesapád sajnálom, de talán a nem beszámítható betegeket gyámság alá lehet helyezni,ez annyit tesz,hogy beteheted akár egy pszichiátriára is.Édesapáddal tudtok tanúskodni, ha arra van szükség.
2014. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy az anyukád ennyire beteg. Azt javasolnám, hogy keresd fel mihamarabb a háziorvosotokat, és beszélj vele. Gondolom, ismeri jól az anyukád, tud a betegségéről. Vagy talán még jobb, ha te személyesen megkeresnéd a hozzátok tartozó kórház pszichiátriáját, és kérnél tőlük segítséget az anyád számára.


Az anyukád nagyon súlyos beteg, megfelelő gyógyszerekkel remélhetőleg javítható az állapota.


Tudom, hogy súlyos a helyzet, de gondolj magadra is! Ne engedd, hogy felnőtt ember létedre örökre magához láncoljon. Ne akarj a következő évtizedekre ő gondozója lenni.

2014. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!