Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csúnya dolog, ha azt szeretem...

Csúnya dolog, ha azt szeretem amikor az anyámék elmentek dolgozni, vagy csak egyszerűen nincsenek itthon?

Figyelt kérdés
Olyankor érzem jobban magam, ezen a héten egyáltalán nem dolgoznak és tök sz*r, nem is tudom hogy fogom túlélni.
2014. aug. 18. 08:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem csúnya dolog. Nekem az agyamra mentek, hogy mindig volt valaki otthon. Ráadásul az anyukám tanár szóval a nyári szünetet is együtt töltöttük. Már kezdtem megőrülni, hogy folyton bejöttek a szobámba, beszéltek hozzám ha leültem megnézni egy tv műsort. Ha bezártam a szobám ajtaját (17-18 évesen!) akkor miért zárom be, mi olyan titkos? Nem látják hogy tanulok stb. Ha adtak házimunkát, mindig megcsináltam, de volt hogy szólt anyukám hogy teregess már ki, mondtam oké mindjárt. 10 perc múlva látom hogy már tereget nagy sértődötten, nem értem miért nem tudott várni pár percet. Sose mentek magukban sehova hosszabb időre, nyaralni is együtt kellett, mindig úgy mentünk mint a vándorcigány, vittük a fél konyhát mert ugye akkor is fukarkodni kell a pénzzel... tiszta ciki volt. Akkor voltam otthon egyedül mikor vásárolni mentek hetente egyszer pár órára.

Mikor befejeztem a gimit, el is költöztem, egyetem választásnál elsődleges szempont volt hogy másik városban legyen. Aztán évek múlva pár hónapra vissza kellett költöznöm mert úgy alakult, hát semmi nem változott, csak már akkor 25 éves voltam! Képtelen lennék velük élni, nem is értem, egymást hogy bírják ki így. Nem utálom őket, egyszerűen csak agyonnyomnak ha ott vagyok huzamosabb ideig.

2014. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Csúnya dolog, ha tartasz attól, hogy kiosztanak valami házimunkát, s emiatt ma pár perccel kevesebbet tudod nyomkodni azt a szrt, mint máskor."

Annyira jó hogy belelátsz az életébe. Én ugyanannyi házimunkát csinálok, mikor itthon vannak, mint amikor nem, mégis jobban szeretem ha egyedül vagyok itthon. Vagyis, inkább pont hogy többet csinálok ha egyedül vagyok, hiszen akkor nyilván elvállalok csomó mindent mert ráérek, amit amúgy anyu csinál mikor ő itthon van. Így ha az egész család itt van, többet ülhetek a gép előtt, mégis utálom, mert megállás nélkül cseszegetnek.

2014. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Nanus válasza:
80%

Nyugi,én is kivagyok néha tőlük,ahogy apa csoszog,ahogy anya pakolászik a szobámban :D Imádom őket,és én is biztos idegesítő vagyok..de ez normális.

Mindig közlöm velük,ha én most "tanulni" szeretnék, és akkor órákig nem jönnek be,csak ha én megyek ki hozzájuk. a Szobám ilyenkor tabu,és így ténylegesen tudok is koncentrálni a házikra :)

2015. máj. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!