Idegbeteg család?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem a szükleimmel olyan problémánk van, hogy velem ordibál, vagy ha ugy tetszik önkényesen vinnyog, hogy ezt nem segitenek neki vagy azt: > na de ugorjunk inkább az elejére!

Édesanyám nem olyan "hú de jó" gyermekkrban részesült mint más gyerekek, az ő anyja se volt komplet.és minden séreklmét ránmk vetiti ki. A nagybátyja (=nagytesója) anyagilag egy többletben részesült = kényeztették, és szembefordult szüleivel.

Majd a karrierje mintha lejtő lett volna zuhant sebesen

csinált magának két gyereket, akik az apjujkat kidobták a házukból. És a drágalátos neje ugy megcsalta hogy csak na!

Amugy a fickó nem százas dé még szeretjük, annak ellenére hogy kiderült Hepa C-s!

Mindig ögyeléünk arra hogy ne kapjukel. Story itt vége


Nah most mi 3 an vagyunk testvérek, én vagyok a legidősebb

19 éves fiu vagyok

16 és 1 éves öccseim vannak.


az utóbbi időbe erőteljesen rákapott az önsajnálatra, hogy neki nem segit senki, még elő is adja, dühöng mint az állatt, de amikor ott a lehetőség: bocs most nem kell segítség!

Mindig mondom neki hogy nyissa ki a száját, hogy mmi kell hol mikor segitség.....

egyedül a középső testvéremhez kegyes, ő a "jobbkeze"

apa meg a "hadereje"

1 éves testvéremet, meg engemet maga mögé szorítani

mintha valami gyilkost ugy kezel..

ha szeretnék valamit megvenni = könyörgök mint az Úrhoz

hajthatatlan > egy 600k-s gépet könyörögtem ki 8 évig mert az előzőz lassacskán adta meg magát nekem meg kellett a tanuláshoz

ha esetleg másra kellett a pénz azt mondta ad (sajnos lopnom kellett kisebb nagyobb összeget- mert fittyet hányt a kéréseimre) ha lebuktak akkor meg vinnyogott hogy miértnem kérek?

( hát köszi b+ könyörögtem érte.-megjegyz)

a testvérem mint mondtam anyapárti szóval nagyon ritkán jövök ki vele jóban. közepesen gyakori a verekdés családi tömegkonfliktus.

és nemrég ráakapott arrai hogy hasonlitgasson össze a n agybátyámmal, holott fényévnyi a különbség közte meg én köztem .

Nagyra van azzal amit elért, csak dicsekedni tud vele, de azt azonban elfeletette hogy a szerencse forgandó

jah és egyszer lázasan, betegen akart iskolába vinni a féreg

Röviden : ő áll pár szempontból nyerésre, mert az értekrendjének megfelel a család 60%-a, csak én nem meg a baba tesóm se, vele is ordít igy hát inkább hozzám bújik

ha gond van.


Arra vagyok kiváncsi hogy mit tegyek, azion kivül hogy elköltözzem, és beinditsam a karrierem kerekét??


19 / fiu vagyok



2014. aug. 25. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit.

Költözz el és kezd meg az önálló életed, és időnként látogasd meg őket - ennyi.

2014. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, bár más jellegű probléma van a családunkban. Igazából nem tehetsz semmit, senkit nem tudsz megváltoztatni. Ha tudsz, akkor dolgozz, tegyél félre, így el tudsz mihamarabb költözni.

Jelenleg én is itthon élek még egy hónapig, aztán elindulok a saját utamon. Addig befogom a számat, mert tudom így járok a legjobban. Hajrá! :)

2014. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igyekszem :D ez a tetű már megint vendégek előtt mondta hogy "takarodj! takarodj!" amikor a baba öcsémhez mentem majd jóizűen folytatta a beszélgetést

ilyet b+

2014. aug. 25. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!