Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy anyaval ne...

Mit tegyek hogy anyaval ne veszekedjunk folyton?

Figyelt kérdés

most koltoztem el anyahoz es a nevelo apamhoz eddig apaval laktam es a testveremmel apa meg halt ogy az ocsemmel elkoltoztunk anyahpz mar kb5-6 honapja lakok itt ujj iskola minden igazabol eddig is jartam anyahoz minden hetvegen meg az ocsem is . na szoval amikor hetvegen mentunk anyahoz egesz hetvegen veszekedtunk hozzatennem. hogy azert laktam eleinte apaval mert 3-4eves . koromban elvaltak anyaek na es most hogy ide koltozem nincs olyan nap hogy ne veszekednenk de mostmar odaig fajult hogy azt mondta dogolnek meg meg hogy ugy banja hogy megszult es hogy rohadjak meg ... sorolhatnam es olyanokon szoktunk osszeveszni hogy pl nem rakpm be a mosogatoba a tanyert vagy hogy lent maradt a vizes torolkozo a foldon de van olyan amikor az ocsemmrl ossze veszek(10 eves) es abbol kiindulva mi veszunk ossze es mondtamnar enis csunyakat neki pl hogy k**va meg utallak dogolj meg aztan elkezdett most verni es mostmar visszautok mert nem hagyom magam... de olyan is voltmar hogy egymas hajat teptuk es allandoan avval fenyehetozik hogy elkuld nevelo intezetbe meg hogy pusztuljak el innen es barmit mondok neki soha nem hisz nekem mert parszor fullentettem ha olyanja van epp bjon a szobamba kidobal a szekrenyembol konyveim agyamat mindent szetdobal elveszi a ruhaim.. mindenkinek ugy adja elo hogy en vagyok a hibas mindenert .... probaltunk mar leulni megbeszelni a dolgokat en fel is fogok mindent de mikor mar 3 oran kersztul ordibal velem valami hulyeseg miatt es ugybeszel velem mint a kutyaval

.azert en is emberbol vagyok es egy ido utan elpattan az agyam nekem is es visszaszolok csunyan hogy oke mar felfogtam vagy hogy haghyalmar beken es igy tovabb megint leordibal egy 3 orat esigy megy tovabb a vege meg mar telleg beteges .... nemis ertem regen annyira szeretuk egymast en nem akarok igy elni megakarok halni senkinek nem hianyoznek folegnem anyanak. de azert en probalkozok es annyi lenne a kerdesem hogy mit tehetnek ez ellen nem akarok nevelo intezetbe menni de nem hagyom hogy porig alazzon segitsen valaki:(



2014. szept. 24. 19:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesirasi hibak miatt csak siettem mellesleg 13 eves lany vagyok
2014. szept. 24. 19:07
 2/12 anonim ***** válasza:
Te is hibás vagy s Ő is. Ha megüt neked nincs jogod vissza ütni,mert Ő az anyád s nem te vagy neki.
2014. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 robika17777 válasza:
Szia hány éves vagy? Azt nem irtad oda..Egyebkent szerintem az anyukád csak azt szeretné hogy jobban összeszedd magad és hidd el őt is bántja ez az egész ahogyan téged..meg kell beszélni ezt mindenkepp vele ez nagyon fontos..mert sajnálatos hogy idáig fajult a dolog!
2014. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amikor jobb kedvében találod anyukádat próbálj vele őszintén beszélni erről, hogy ez Neked nagyon rosszul esik. Édesanyádnak nem kellene Veled így beszélni pláne nem ilyen hülyeségek miatt, sokat nem tudsz ellene tenni, amíg kiskorú vagy.Elképzelhető anyukád valami miatt frusztrált, azért viselkedik így. A nevelő apáddal milyen a kapcsolatod ? Mennyire szól bele a dolgokba ? Esetleg vele tudsz erről beszélni ? Te vagy a gyerek Neked kell engedni bizonyos dolgokban, ezután légy mindig egyenes és őszinte vele, anyukád szerintem díjazni fogja. Ne feledd Édesanya csak egy van !
2014. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de en ezt nem birom elviselni mar tiszta depresszios vagyok mar a kezemet is vagdostam nem is egyszer tudom hogy mi a helyes hogy alkalmazkodnom kene de nem megy berzaszto csaladi hatteremvan eddig az volt ami meg eletben tartott hogy legalabb a barataim szerettek a masik suliban de most hogy atjottem senki sem szeret senki nem baratkozik velem tesi oran is engem valasztana legutolsora a masik sulimban elsonek vagy masodiknak mar valasztottak ez csak egy pelda .Teljesen osszevagyok torve senki nem szeret . y
2014. szept. 24. 19:40
 6/12 A kérdező kommentje:
13 eves vagyok evvel csak az a gond hogy minden veszekedes utan leulunk beszelgetni altalaban es kibekulunk holnap megint ugyanaz
2014. szept. 24. 19:42
 7/12 robika17777 válasza:
Jobb lesz hidd el tudom! Nekem is voltak ilyesmi problémáim..fel a fejjel!
2014. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
neveloapamal jo a kapcsolatom de anya meletg all ritka hogyha mellem all es azt se mondja csak nem piszkal
2014. szept. 24. 19:44
 9/12 A kérdező kommentje:

tudom hogy jo helyem van itt mert igazabol minden toluk telhetot megtesznek hogy nekem.legyen ruham.... meg a tobbi

mindent kepes vagyok felfogni csak en nem biromki hogy ne mondjammeg a magamet anyam meg idegbetegeskedik allandoan es mindig aztmondja hogy teszem az artaant meg hazudozok mindenkinek ... utalok itthonlenni utalok elni

2014. szept. 24. 19:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem arra gondoltam, hogy próbáld összeugrasztani őket és a nevelő apád nyilván nem akar beleszólni a dolgokba. Mivel van még egy felnőtt a családban, talán segíthet helyrehozni az anyukáddal való kapcsolatodat. Egyébként az idő segít, ha tapasztaltabb leszel máshogy fogsz látni dolgokat! Fiatal vagy még fel a fejjel, minden meg fog oldódni !:)
2014. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!