Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyorsan, szerintetek mit...

Gyorsan, szerintetek mit csináljak? Szóljak Anyának, vagy lógjam el a mai napot?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok itthon, Anya és a férje elutaztak pihenni.

Viszont az van, hogy a barátom este/éjszaka kórházba került, mert eltörte a kezét.

3 éve azért ment tönkre 2 évre a kapcsolatunk/barátságunk, mert akkor is elszakadt valamilyen szalag a lábában, meg el is tört, szóval kórházban volt és én nem látogattam meg egyáltalán, még otthon sem. De akkor még nem tudtam, hogy ő mit érez és bonyolult volt az egész, féltem.

Viszont most úgy érzem, hogy muszáj mellette lennem, még akkor is, hogyha alszik. Csak 9-re kellene bemennem a gimibe, 2-kor végeznék.


Most ébresszem fel anyáékat ezzel, kockáztatva azt, hogy összeveszünk, rám küldi mamáékat, vagy csak egyszerűen lógjam el a napot?

(igazolásom lenne)


17/L


2014. okt. 21. 06:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Mindenkèpp beszèld meg a szüleiddel, abból csak botrànz lesz ha caak ùgy nem mèsz be ès nem fognak benned megbízni màskor.
2014. okt. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Látogasd meg suli után, és ott lehetsz egész délután. Az "igazolásom lenne" pedig feltehetően illegális, felejtsd el. A barátodnak jobbulást!
2014. okt. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne lógd el, menj be suli után.

Ezt a barátod megfogja érteni. Azért teljesen más, ha csak suli után, vagy egyáltalán nem látogatod meg. A második szarbanhagyás..

2014. okt. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A kéz törés nem halálos, nem kell mellette ülni. Plane, hogy a nővérek es az orvosok munkáját is zavarnad, nem beszélve az tobbi betegtől. Hívd fel, irj neki smst,mlatogasd meg iskola utan.mennyi,
2014. okt. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De szinte lehetetlen, hogy kiderüljön. Mert csak az elektronikus naplóba vannak beírva a hiányzások, azt pedig anya nem nézi, csak én. Szülőire sem jár, mert utálja az osztályfőnököt, a tanáraimmal meg ha van valami, telefonon beszél, vagy fogadóórán.


Nem zavarnám senki munkáját, a barátom pedig egyágyas kórteremben van.


Igazolásom pedig nem illegális úton lenne.

2014. okt. 21. 06:57
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az iskolába és látogasd meg a barátodat suli után. Valószínű megérti, hogy azért mert neki eltört a keze nem ülhetsz mellette az iskola helyett.
2014. okt. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés? Úgy tűnik mindenre van magyarázatod valószínű már el is döntötted, hogy nem mész iskolába, úgyhogy hajrá..
2014. okt. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Annyira gyerek vagy meg.... Ha nem derül ki nem baj,mha hazudsz es csalsz...... Buta kislány.
2014. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki sms-t, hogy delutan meglatogatod. Ha nem latogatnad meg egyaltalan az tenyleg bunkosag lenne, de egy keztores miatt ne logj a sulibol. Eleg ha suli utan bemesz hozza.
2014. okt. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
ismerve a trm működését, ez kamu.
2014. okt. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!