Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyan gyereket aki...

Ismertek olyan gyereket aki jobban szerette a nevelőanyját mint a sajátot?

Figyelt kérdés
Ilyen esetekre gondolok mint az egyik ismerősöm. Amikor a nő megismerte a férjét volt egy két éves gyereke. A gyerek anyjától elköltözött. A nő nem tudott teherbe esni a férjétől, ezért a férje gyerekét úgy szerette mintha a sajátja lenne. Hiába nem élt velük a gyerek mindennap találkozott vele. A gyerek vér szerinti anyja meg inkább a pasizást tartotta fontosnak. Így a gyerek jobban szereti a nevelőanyját felnőttként is. Van más is így ezzel?
2014. okt. 29. 16:29
 1/2 anonim válasza:
Az egyik osztálytársam szülei elváltak és a gyerek az apjához ment mert az anyját szívből gyűlölte(szidta, nem beszélt vele, amikor odajött az anyja direkt elkezdett menni és elfordult tőle) és neki is volt egy ideig nevelőanyja és őt szerintem jobban szerette
2014. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, én, bár fordítva, én a nevelőapámat szeretem sokkal jobban, mint az igazit. Eléggé utálom őt a tettei miatt, de most nem állok neki panaszkodni. Osztálytársam meg apukájával és a nevelőanyjával él, ő nem is tartja a kapcsolatot az igazival, szívből gyűlöli.

Ez van, sajnos egyre többen járnak így.

2014. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!