Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti felvennétek a kapcsolatot,...

Ti felvennétek a kapcsolatot, legalább 1 "képeslap" erejéig?

Figyelt kérdés
Szüleim 1 éves voltam,hogy elváltak,apám nem sokszor látogatott..újraházasodott,nem lett másik gyereke,a nőét pátyolgatja,pár éve találkoztunk,akkor párszor jöttek.Párom hasonló,csak őt soha nem látogatta,fizetett utána és kész.Mióta felnőtt,párszor beszéltek.szerintem illő lenne az unokáik miatt tartaniuk a kapcsolatot velünk..gondoltam karácsonyra írok egy üdvözlőlapot...szerintetek?ti mit tennétek??1 városban is lakunk...nem gáz nekik???
2014. nov. 8. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Max. egy képeslap erejéig.
2014. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem gáz egyáltalán. Én is írnék a helyedben.
2014. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és mit írnátok?
2014. nov. 8. 14:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak egy formális karácsonyi üdvözletet.
2014. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy mellékelnék egy fotót az unokájukról, annak biztosan örülnének.
2014. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondolod?(h örülnének a fotónak?)mikor bármikor kereshetnének bennünket?és akárhogy is nekik kellene,kellett volna?
2014. nov. 8. 18:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, titkon reménykednék benne, hogy legalább valami nagyatyai érzést keltene bennük a kép...bár igazad van, ha eddig nem keresték őt, nem túl biztató a helyzet. Mindenesetre az üdvözlőlap kedves gesztus lenne.
2014. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép gesztus lenne tőled. Irigyellek, hogy ennyire félre tudod rakni benned lévő dolgokat. Én tuti nem foglalkoznék velük. Nem tudnám elfelejteni a tüskéket.
2014. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te a párod apjának akarsz írni? Mert hozzá és az ő kapcsolatukhoz semmi közöd.
2014. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Párom apjának(persze párom beleegyezésével)és a saját "apámnak"...talán annyi jogom van,hogy az unokáinak jogaik vannak hozzájuk...sztem...
2014. nov. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!