Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is gáz, ha a...

Szerintetek is gáz, ha a szüleimmel mennék nyaralni?

Figyelt kérdés
Most télen utaznak el hosszabb időre, de közölték, hogy én nem mehetek velük, azt mondták, hogy egyrészt már gáz az én koromban, másrészt költséges. 19 éves vagyok.
2014. nov. 29. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Mi a húgommal már 14 és 16 évesen is gáznak éreztük a szülőkkel menni...
2014. nov. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%

Dehogy gáz...

Én 16 vagyok, de nagyon szívesen megyek a szüleimmel nyaralni.

Miért ne tölthetné valaki a nyarat a családjával?

2014. nov. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Már miért lenne gáz, én még 27 évesen is elmentem velük nyaralni.
2014. nov. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Minél éretlenebb valaki, annál inkább cikinek érzi a szüleit. Minél messzebb szakad valaki a gyerekkortól, annál normálisabb, hogy időt tölt a szüleivel, akár családi nyaralás címszó alatt. 19 évesen önálló háztartásom volt, és nagyon örültem, mikor évente egyszer elmentünk valahova a családommal. Sok ismerősöm szintúgy.

Szerintem a szüleid egyszerűen csak szeretnének egy kis időt kettesben tölteni, és már elég felnőtt vagy ahhoz, hogy egyedül hagyjanak. A "ciki" jelzővel inkább téged akartak győzködni, hogy érezd úgy, hogy a te érdekedben hagynak otthon. Szerintem érthető, hogy nélküled akarnak menni, és talán nincs is pénzük a te utadra, de azért lehettek volna őszinték az érzelmi manipulálás helyett.

2014. nov. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
72%

Nem gáz.

Nekik meg főleg nem, vagy nincs rá keret, vagy csak le akarnak pattintani.

2014. nov. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy gáz.. Én 27 vagyok férjnél, és együtt mentünk a nyáron, és tavaly is... De mi megyünk egymástól külön is.


Seritem csak kettesben szerettek volna egybkis időt tölteni, ami jogos..

Másrészt az igaz, hogy költséges, viszont fura, hogy ezt így kommunikálják le veled

2014. nov. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gáz, ha valaki gáznak gondolja, és tényleg éretlen viselkedésre vall.


Én így utólag sajnálom, hogy nem töltöttünk több időt a szüleinkkel, és nem mentünk el közösen szinte sehova. Meg kb irigykedve nézem 1-2 ismerősöm, akiknek falon kint van csomó kép, hogy itt jártak, ott jártak a családdal. És nem azt irigylem, hogy elmentek, hanem azt hogy ilyen családi összetartás van náluk.


Persze a szülőknél néha gáz ha lerázzák a gyereket, de valahol érthető az is, hogy szeretnének csak kettesben kikapcsolódni kicsit.

2014. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Én 29 évesen is mentem velük és a testvéreimmel a családi nyaralásra. Attól még, hogy ennyi idős valaki, ugyanúgy a családhoz tartozik. Főleg, hogy nincs férjem, gyerekem, de ha lenne, akkor mindannyian mennénk, mert szerintem minél többen vagyunk, annál jobb.

Lehet, hogy a szüleid kettesben akarnak kicsit lenni, akkor viszont érthető, hogy nem akarnak magukkal vinni.

2014. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!