Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem jó neki semmi? Ha...

Miért nem jó neki semmi? Ha itthon vagyok, az a baj, ha meg nem, akkor az.

Figyelt kérdés

Eddig úgy csináltam, hogy reggel/délelőtt elmentem itthonról (attól függ, hánytól van órám) és este jöttem haza, 10-11 fele, délután csak beugrottam félórára átöltözni, vagy valami, néha a legjobb barátnőmnél alszom (egyetemista, saját lakása van). Anyától hallgattam, hogy mit csinálok egész nap, miért nem vagyok itthon.

Múlt héten mondtam, hogy oké, akkor maradok. Az volt a baja, hogy miért zavarom, minek vagyok itthon, nem akarok-e találkozni a barátaimmal, barátnőimmel, stb.


Mielőtt írnátok, nem az a baj, hogy nem segítek itthon, ez 100%.


17/L


2014. dec. 2. 13:19
 1/3 anonim válasza:
50%
lehet mindig akkor vagy otthon amikor a postást vagy a gázóra leolvasót várja:D
2014. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen volt. Rászoktam, hogy megkérdezem, neki mikor jó (akkor is ha tudom), szólok előre, hogy mikor leszek többet nála (Külön lakunk, de közel egymáshoz). Ha nála vagyok igyekszem mindenféléről mesélni neki, ami történt velem, főleg a vicceseket.

Az se jó, ha behódolsz neki teljesen, de az sem ha mindent te irányítasz. Valószínűleg ez egy bizonytalan életszakasz számára. Mikor költözöl oda fiúhoz, mennyire befolyásolnak a többiek, vagy ehhez hasonlóak merülhetnek fel benne. Lássa, hogy van önálló életed, de ne érezze, hogy elszakadtok egymástól. Neki mindig a kicsi lánya leszel és ezt szeretné érezni. Nem mindig könnyű a megoldás. Kommunikáció, szeretet és ha hisztizik tégy úgy mintha meg se hallanád, mivel azzal (is) gyakorolnak az emberek kontrollt a másik felett.

2014. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anya, anya, anya. Mindig az anyák, akik maguk sem tudják mit akarnak. Persze az apák pocskondiázásán kívül. Ne foglalkozz vele. Éld az életed.
2014. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!