Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám magára költi a tartásdíj...

Anyám magára költi a tartásdíjat, amit kap aputól. Beszéljek apukámmal?

Figyelt kérdés
Amint megkapja a pénzt, fodrász, kozmetikus, műkörmös a programja. Én meg könyöröghetek még egy farmernadrágért is. Nem bírom tovább.

2014. dec. 13. 20:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
43%

És vajon a rezsit, ételt miből fizeti?

Az csak szimplán logisztika, hogy mikor megy fodrászhoz.

2014. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi tartásdíjat kap és miből van hiányod (pl. kaja, tisztálkodási cucc, iskolai dolgok stb...)ruhán kívűl?

Mondjuk a körmös/kozmetikust ha kihagyná egyszer, akkor abból simán vehetne neked egy jó nadrágot.

2014. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
50%

Úgy érted nincs mit enned, nincs tiszta mosott ruhád, nem fizeti az iskolát, nincsenek befizetve a számlák, (tudod, te is fürdesz, mosni, főzni kell rád, iskolába jársz, vagyis vannak költségeid)

Amúgy apukád mennyi tartásdíjat fizet, és neked vajon van reális képed arról, mibe kerül 1 gyerek eltartása 1 hónapban?

2014. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
49%

A tartásdíjat az édesanyád kapja, hogy hozzátegye a havi megélhetéshez. Ha veletek élne az édesapád, akkor kettőjük közös jövedelme menne a mindennapok fenntartására.

Milyen az anyukád a ruházkodásod szempontjából? Odafigyel? Vagy hagyja, hogy lerongyolódj?

2014. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 A kérdező kommentje:
Bőven kap annyit, hogy nekem is megvehesse ami kell. Én megértem, hogy magára is költ belőle, de azért nem kellene túlzásokba esnie.
2014. dec. 13. 20:52
 6/79 anonim ***** válasza:
32%
Elöször számold ki, hoyg mennyibe kerül a rád esö rezsi, lakbér, kaja, bérlet, stb. és utána mondd meg, hogy mennyi marad a tartásdíjból.
2014. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
55%
nadrágot vehetne apud is a tartásdíjon felül...
2014. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
40%

Dolgozik az anyukád?

Ahogy betöltöd a 18-at, húzz el albérletbe, aztán meglátod, mire mész az apukádtól kapott összeggel.

2014. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:
Miért kellene elhúznom albérletbe? A lakást amiben lakunk az én nevemre vette apukám.
2014. dec. 13. 20:59
 10/79 anonim ***** válasza:
58%
Tartásdíj ide vagy oda,anyukának nem csak magára kéne költeni! Akárhogy nézzük a gyerek az első,aztán a szülő.
2014. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!