Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg a fiamat,...

Hogy győzzem meg a fiamat, hogy ne költözzön az apjához?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt, mikor elváltunk, a gyereket nekem ítélte a bíróság. Elismerem, én nem tudok olyan életszínvonalat biztosítani neki, amilyen az apjánál várna rá. Szép összegű tartásdíjat kapok, de nem tudom az egészet rákölteni. Nekem is vannak szükségleteim. Ha a fiam az apjához költözne, akkor elesnék a tartásdíjtól és az sem lenne hova menjek. Hogy győzzem meg, mivel hassak rá, hogy maradjon?

2014. dec. 17. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
KAMU!
2014. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom jól értem-e, de ezek szerint a tartásdíjon felül neked 0 a jövedelmed? Mert az úgy elég merész. Nem ismerem a válás körülményeit, de valahol jogos az édesapa részéről, hogy téged nem kíván támogatni, csak a fiát.
2014. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Mi a konkrét oka hogy el akar költözni tőled? Gondolom nem egyik napról a másikra gondolta meg magát.
2014. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

A tartásdíj összegét elvileg a gyerekre kéne költeni, a bíróság azért határoz meg x összeget mert úgy gondolják hogy havonta annyit kell költened a gyerekre...


Amúgy nem nagyon tudsz mit csinálni... Érzelmileg zsarolhatod, de az nem lenne fair a gyerekeddel szemben. Ha el akar költözni és az apja magához veszi akkor el kell engedned.

2014. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez messziről bűzlik.....
2014. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Van saját jövedelmem csak kevés. Szükségem van a tartásdíjra, lakhatásra. Most az a konkrét ok, hogy magamra költöttem, amikor ő akart velem vetetni valamit. De hát én az anyja vagyok. Lehetne megértőbb.
2014. dec. 17. 15:06
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Te nem az anyja vagy,hanem egy undorító féreg,aki ellopja a gyerekétől a pénzt!Azt ő kapja,nem te!!A gyerektartás neki jár és azért kapod hogy rá költsd,megvedd neki ami kell,amit szeretne és nem azért ,hogy magadra költsd!Gusztustalan vagy!Remélem a fiad nagyon hamar elköltözik tőled!!
2014. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Még nincs is téli szünet, mégis egyre több az unatkozó beíró.

Felnőtt ember ilyesmit nem tesz fel még anonim sem kérdésként.

Erős a gyanúm, az a kérdésfeltevő szórakozik, aki nemrég az anyját szidta, hogy nem vesz neki farmert, de a tartásdíj érkezésekor fodrászhoz, kozmetikushoz megy.

2014. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
#8: tuti az a gyerek megint.
2014. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

A tartásdíjat NEM költheted magadra! Élj meg abból, amit te keresel. Igaza van a fiadnak ha nem akar veled maradni.

Az ilyen nő nem anya.

2014. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!