Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell így viszonyulni a...

Miért kell így viszonyulni a barátomhoz a kinézete miatt? Megkérjem, hogy erről ne beszéljen, mert zavar? Vagy ne mutassam ezt?

Figyelt kérdés

Mindig is zárkózott lány voltam, az a fajta, aki vígan elvan egy szó nélkül az iPhonejával, iPodjával és a fülhallgatójával, ha nem szólnak hozzá. Ezért sokan furának gondolnak, meg azért is, mert nem tettetem, hogy odavagyok valamiért, amit mindenki más "szeret".

Nem ragaszkodom senkihez, nem kötődök érzelmileg, mert tudom, hogy senki nem állandó az emberek életében.


De most van egy barátom... Ő az első barátom és az osztálytársam már 3. éve.

Bemutattam itthon, viszont Anya szerint csak egy buta szépfiú és ne éljem ebbe bele magam, ne vegyem komolyan.


Nem veszem túl komolyan, de azért örülnék, ha nem lenne teljesen pesszimista. Én sem egy tündérmesének gondolom ezt, de azért jól esne, ha legalább nem mutatná ennyire, hogy nem bírja.


Kérdeztem, hogy mi a baja vele (nekem pozitív csalódás volt, mikor megismertem jobban). De csak hebegett, habogott.



Szerintetek mit tehetnék?

17 évesek vagyunk mind a ketten (a barátom és én).



2014. dec. 29. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha kihangsúlyozod az iphone-t, meg az ipodot, legalább ne próbálj meg valami hú de drámait írni, mert még megsajnálunk:D
2014. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Most nem ez a lényeg, de kb. ez a 2 dolog az, amit minden reggel megnézek, hogy tuti nálam vannak-e.

Látom sikerült megragadni a lényeget! :)

Még jó, hogy mind a kettőt saját pénzből vettem.

2014. dec. 29. 19:19
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Mit dolgozol?
2014. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez igazán fontos a kérdésem szempontjából...

De nyáron diákmunkáztam anya egyik barátnőjének a vállalkozásánál, ezen kívül gyerekeket korrepetálok angolból.

2014. dec. 29. 19:29
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Örüljetek egymásnak. Anyád nyilván féltékeny, mert neki nem jutott ilyen jóképű.
2014. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Barátod hogy tanul?


Anyukád valószínűleg minden fiúban találna valami negatívot.


Anyukád egyszerűen (túl)félt, hogy elhanyagolod a tanulást.


Amit viszont nem értek, ha nem ragaszkodsz senkihez, akkor miért a barátod? Vagy őhozzá ragaszkodsz? Azért 17 évesen együtt lenni valakivel érzelem nélkül elég durva dolog.

2014. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy szépfiúm ! Ugyan azon a véleményen voltunk anyaval, mint a tied. Ennek ellenére kívánom ne tapasztalt meg milyen érzés volt ot elveszteni, mert nem tudott szeretni, csak játszotta. Legyel résen, hogy olyan szepfiu-e mint az átlag, vagy komolyan gondolja.


Anyukádra ne haragudj, hat ki mondja meg az igazságot ha nem o?

2014. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
93%
Képzeld, nekem nincs is senkim, de anyukám máris ugyanígy áll hozzá :D Vagyis, azért nem teljesen, tudom, hogy támogatna. Ő azon a véleményen van, hogy még fiatal vagyok, bármi lehet. Ebben igaza van. Ebben a te anyukádnak is igaza van. Akkor meg főleg, hogyha kétes alak ez a "szépfiú". De véleményem szerint nincs értelme egy kapcsolatot úgy elkezdeni, hogy máris a végén gondolkodtok. Ezt anyukádnak is megmondhatnád.
2014. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Annak idején anyukám szerint annak idején katasztrofális kinézetű srácokkal jártam.. Szóval senki nem lehet elég jó egy anyuka szerint.

Szerintem szeresd bátran a batárod, ha nem vagy vele őszinte és felszabadult akkor semmit nem ér a kapcsolat.

Mind szeretünk és csalódunk is, ez az élet rendje, de így tanuljuk meg értékelni a megfelelő embereket.

Mondd el anyukádnak, hogy nem esik jól, hogy becsmérli a barátod és ezáltal téged, hiszen te szereted őt.

2014. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt értelmesen megfogalmaztam :D bocsi
2014. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!