Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy mondtátok meg az...

Ti hogy mondtátok meg az anyukátoknak, hogy le kéne borotválni a hónaljatokat és a lábatokat? 12/L

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 23:15
1 2
 1/20 anonim válasza:
60%

Én nem mondtam el eleinte anyának utána egyszer megkértem hogy borotválja le a lábás és úgy már azóta tudja..

de mondd el neki nincs abba semmi ciki

2015. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
" Anya azt hiszem itt az ideje, hogy megborotváljam a lábam és a hónaljamat mert már undorítóan néz ki, úgyh ha mész vásárolni akkor légyszíves hozz nekem egy borotvát."
2015. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, szeretném leborotválni a lábamat, mert már nagy vagyok és kínosnak érzem". Esetleg kérd meg, hogy első pár alkalommal vigyen el kozmetikushoz és legyantázzák neked, ez egy ideig tartós is lesz.
2015. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

ha a boltban vagytok, vigyél egyet oda, hogy úgy érzed ideje lenne használnod.

vagy ha kérdezi kell e valami a boltból, akkor mondd.

nálunk így volt. igaz nem engedte meg, de ez egy másik téma.

normálisan gondolkodó szülő nem fog kiakadni ezen, elvégre normális az igényed, hiszen általánosban igenis ki cikizik aki nem borotválja a hónalját, lányok közül.

nem is szép látvány, nem vagyunk ehhez szokva

2015. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2015. jan. 1. 23:30
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
"Figyelj, anyu, megnőttem, már nem vagyok kislány, olyan szőrös vagyok, mint egy majom, kéne egy beretva, hogy ismét emberi kinézetem legyen!"
2015. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Quasar07 ***** válasza:
100%

Mit kell ezen ennyit filózni?

Mondd el neki, hogy szeretnél szőrteleníteni. Ha esetleg nem engedné, akkor győzd meg ilyennel mondjuk, hogy: Nagyon zavar, rosszul , kellemetlenül érzem magama tmiatta, csúfolnak miatta vagy valami. Ha nem is engedékeny fajta, ezt tuti bekajálja és megenyhül.

2015. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Anya kaphatok egy borotvát?
2015. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Állj elé és kerek perec mondd meg,hogy már szeretnél szőrteleníteni,ugyanis cikinek érzed.Biztos vagyok benne,hogy megérti majd és segít is neked hogyan csináld.A legjobb pedig az lenne,ha először nem is borotválnád,hanem kozmetikushoz mennétek.Sok sikert! :)
2015. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.:)
2015. jan. 2. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!