Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek az ellen, hogy a...

Mit tegyek az ellen, hogy a szüleim ne kezeljenek ugy, mint egy 5 évest?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Bővebben? Ennyiből még azt is gondolhatjuk, hogy tényleg 5 éves vagy.
2015. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok 5 éves... lassan 15 leszek
2015. jan. 24. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
attól még ennyi infóból nem fogjuk tudni megmondani, hogy miért kezelnek úgy, ahogy.
2015. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ne viselkedj úgy, mint egy öt éves.
2015. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a korombeliek már mind járnak diszkóba meg minden, engem viszont nem engednek, mivel álítólag én nem vagyok oda való. sosem engednek el 6-tól tovább, néha még 6-ig sem, mert hogy egy iyen idősnek nem kell hogy késő este kint legyen
2015. jan. 24. 11:12
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de én is túl fiatalnak gondollak a bulizáshoz. Értem, hogy menni akarsz a többiek után, de nem vagy még 15.. Én ennyi idősen mozizni meg teázni, sütizni, boltokba nézelődni jártam a barátnőkkel, vagy ott aludtunk egymásnál és hajnalig beszélgettünk. És most 21 vagyok, tehát nem mondhatnám, hogy a régi kor gyermeke.

A szüleid féltenek. Ennyi az egész. Egyébként jogosan. Nem akarlak ijesztegetni, de belegondoltál, hogy mik történhetnek?

Ha több szabadságot akarsz, akkor ne folyton a szüleiddel háborúzz, hanem kössetek kompromisszumot. Kérd meg őket, hogy néha hadd gyere haza később, mindig mondd el nekik, hogy kivel leszel és mit fogtok csinálni, és mindig legyen bekapcsolva a telefonod. Nálunk ez működött, és így megkaptam a kellő szabadságot, mégse estem át a ló túloldalára.

2015. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Jesszus, még 15 SEM vagy!


14 éves vagy, ne legyél már ennyire nevetséges! Miről maradtál le, szerinted???

2015. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
Sulibuliba se engednek el?14 évesként En se voltam discovan.sőt most 29 vagyok smost se voltam még.csak sulibuliban vagy szalagavató utáni buliban.nem is hiányzik..
2015. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%

#7-es

Nem szégyenlem magam :)


Na ehhez mit szólsz?


#6-so voltam.

2015. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

Szólsz nekik, kiállsz magadért, mást úgysem tudsz.

De még csak 15 éves vagy. Ha 25 lennél, akkor nagyobb lenne a gond. Meglátod milyen szabadságod lesz 3 év múlva! :)

2015. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!