Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idejön, miután magamra hagyott...

Idejön, miután magamra hagyott a "szerelmei" miatt és elkezd pattogni. Önző lennék, mert nem érdekel?

Figyelt kérdés

Az anyámnak mindig is fontosak voltak a férjei, szeretői, aktuális udvarlói. De komolyan, volt, hogy Amerikába, vagy Ausztráliába ment miattuk.

Néha engem is magával cipelt, de volt, hogy hetekig mamánál, apánál, vagy a legjobb barátnőméknél voltam.

Már nem cuccolok sehova, szimplán csak egyedül vagyok, amíg Ő éli valahol az életét, pasizik, pihen, strandol, bulizik. Olyan, mint egy kamasz.


De nem zavar már, megszoktam ezt és hogy gondoskodok magamról.

Erre beállított ma reggel és elkezdett velem cirkuszolni, hogy miért nem vagyok suliba, meg hogy miért van kupi a földszinten. Mondtam, hogy amúgy sincs első 2 órám, de ma nem megyek be, mert dolgom van. És utána elkezdett faggatni, hogy milyen dolgom, meg hogy mit csinálok ma, majd berágott, miután nem mondtam meg neki.


De nem jöhet csak úgy vissza, mintha mi sem történt volna. Nem volt itt a szülinapomon, a Szentestét is végigtelefonálta a jelenlegi barátjával.


Így már elegem van abból, hogy eltűnik, majd visszajön egy kis időre, mintha ez tök normális dolog lenne.

39 éves, mégis olyan, mint egy 19 éves.


17/L


2015. febr. 2. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
nem vagy önző.. engem sem érdekelne ezek után...
2015. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk az engem is érdekelne, mi dolgod van suli helyett. Nem bántásból vagy kötözködésből mondom, de ha nem akarsz hasonlóan élni, mint ő, akkor jobban tennéd, ha komolyan vennéd a tanulást.


Anyáddal ettől függetlenül ne foglalkozz.

2015. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Miből tartod el magad, ha soha nincs otthon?
2015. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

És akkor még ezek után azzal jön, hogy Ő törődik velem. Ez annyit jelent, hogy a kártyámra pénzt utal. Hatalmas törődés.


Ma 11-re megyek fodrászhoz, mert csak így kaptam időpontot (hajkezelés). De amúgy is gyakran van olyan, hogy közbejön más program, mint a gimi, 9. óta csinálom így, de a jegyeim jók, a hiányzásom sosem éri el azt a határt, ahol már kirúgnak a suliból. Szóval nincs baj.

Jövőre érettségizem a maradék tárgyaimból, utána pedig Angliában tanulok tovább.



Ahhoz nem kell itthon lennie, hogy pénzt küldjön.

Meg mellette vannak nagyszüleim, meg egy apám is.

2015. febr. 2. 10:08
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

FODRÁSZHOZ?


Bakker. Pont akkora kalandor vagy, mint Anyád.

2015. febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Választhattam.

Vagy megcsinálja ma, vagy legközelebb jövő héten.

Nekem most kell, mivel a hétvégén szalagavatóra megyek és már régen voltam ezen a kezelésen.

2015. febr. 2. 10:10
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Double facepalm.


Mi a kérdésed pontosan, csak hogy arra is rátérjünk?

2015. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az, hogy normális reakció-e tőlem az, hogy nem gondolom magam rossz embernek azért, mert nem kötődöm hozzá és hogy tényleg nem én vagyok az önző, amiért egyáltalán nem érdekel már.

De ezt le is írtam.

2015. febr. 2. 10:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az anyud mindig ilyen volt, vagy ez afféle kapuzárási pánik?

Tudatosan figyelj arra, hogy ne ezt a fajta szülői viselkedésmintát vidd tovább.

2015. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha lenne kisebb gyerek, akkor ezt nem engedné meg magának, de így... Téged már gyakorlatilag felnőttnek tekinthet. Hamar átléptetett a határon.
2015. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!