Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ebben az esetben...

Szülők ebben az esetben támogatnátok a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Egy szállodában dolgozom,nem szeretem a munkám,testileg és idegileg is kikészít az egész sajnos.

Hosszú távon irodai területen szeretnék elhelyezkedni,de egyszerűen sehova sem vesznek fel tapasztalat hiánya miatt. :(


Szóval a kérdésem a következő:


Te,mint szülő felvennéd magadhoz a gyerekedet a céghez,ahol vezérigazgató vagy,hogy tapasztalatot szerezhessen és utána tudjon magának egy irodai munkát találni?


2015. febr. 18. 15:57
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Csak átmeneti időre gondolok,amíg tapasztalatot gyűjtenék (kb 1 évre)...
2015. febr. 18. 15:58
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de erősen megkérdőjelezném, hogy egy "irodai területen szerezett tapasztalat" elég, kérném, és támogatnám, hogy tanuljon tovább!
2015. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem, és a gyerek ehlyében sem mennék soha a szülö vállalatához.


Senki nem venné komolyan a fönök gyerekét, és tapasztalatot sem szerzel. Máshol meg eleve nem foglalkoznak utána veled, mert egyrészt úgy veszik, hogy életképtelen vagy, ha a szülödnél tudtál csak dolgozni, másrészt nem feltételezik, hogy bármit is tudsz, harmadrészt azt viszont igen, hogy ha a szülö is kirúgott - mégha te hagyod ott, akkor is mindenki arra gondol, hogy a szülönek lett elege az élösködö gyerekböl), akkor tényleg semmire sem vagy jó.

2015. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg ingyen besegíthetne, de ne vedd el a helyet más elől, aki alkalmas lenne a munkára, és akinek kellene a pénz.
2015. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Egy vezérigazgatónak van annyi haverja, hogy protekciót szerezzen a gyerekének.

De soha nem alkalmaznám a gyerekemet a cégemnél irodai munkára, mert a többi alkalmazott rossz néven venné.

2015. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Felsőfokú végzettség van és nyelvismeret is.

Csak ez sajnos semmit sem jelent,mert mindenhol tapasztalatot kérnek. De ha nem volt lehetőségem olyan területen dolgozni,akkor hogyan legyen tapasztalatom?!

Ráadásul még csak 1 éve vagyok a pályán..

2015. febr. 18. 16:05
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
vezérigazgatóként valszeg nem kellene, hogy a gyerekem szállodában dolgozzon, úgy, hogy nem szereti a munkáját, legyen belőle, ügyvéd, orvos, közgazdász, beszéljen 2-3 nyelven, és ha végzett a sulival, amit én fizetek, akkor utána elküldöm külföldre, tanuljon ott is a szakterületén még egy évet legalább, vagy valami kiegészítő papírt szerezzen ott, és aztán gyere fiam, tied a cég...én meg leköltözök az adriára és élvezem a nyugdíjas éveimet...
2015. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek tudásától függ.

Miért nem jelentkezel valahová gyakornoki programra?

2015. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mert mindenhova hallgatói jogviszony kell,ritka ahova nem. Én meg már 2013-ban végeztem.
2015. febr. 18. 16:10
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Ebben a konkrét esetben nem. Miért nem a tanulóéveid alatt szereztél gyakorlatot, akár a szüleidnél, akár máshol? Ez a "testileg és idegileg kikészít a munkám" meg erősen kifogásszagú. Te csak úgy ímmel-ámmal élsz, arra fened a fogad, hogy a szüleid majd mindig kihúznak a nehézségekből, hogy az ő munkájuk gyümölcsét élvezd, de egy mozdulat fáradozás nélkül. Eszem ágában nem lenne saját cégemhez odavinni, ameddig be nem bizonyítottad, hogy tudsz és akarsz is keményen küzdeni, hogy nem szaladsz el a munka elől.
2015. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!