Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért féltékeny rám az anyám,...

Miért féltékeny rám az anyám, hisz a lánya vagyok?

Figyelt kérdés
30 évesen ismerkedtem meg a mostani párommal akivel 5 éve élek párkapcsolatban.Egy igen határozott üzletember felnézek rá és boldog vagyok vele.Anyám az első perctől fogva nem szerette és 5 éve tart.Azt mondta ezert a férfiért feladod a családodat?3x akadtam ugy ki hogy hazakoltöztem anyámékhoz de nem birtam es visszamantem a páromhoz.Teljesen tönkretesz az anyám ezzel a viselkedésével.

2015. márc. 1. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
"Az igen határozott üzletember" nem azt jelenti véletlenül, hogy "maffiózó" vagy "politikus" (egyremegy) ?
2015. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ennyibol nem lehet objektiven velemenyt alkotni.

Annyit tudok, h nekem is volt egy olyan pasim, akit a csaladom szinte elso perctol kezdve utalt. En megis ot valasztottam. Aztan 3 ev mulva kiderult, milyen is o valojaban, csak en nem lattam a rozsaszin kodtol. Erdemes ezen elgondolkodni.

Amugy nem lehet minden rozsas, ha mar 3* elkoltoztel tole, lehet igaza van valamilyen szinten anyukadnak.

2015. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 acelsziv ***** válasza:
30%

mi van?

Ezek szerint anyád rángat ide oda vagy van már családod és emellett vagy együtt ezzel a faszival?

2015. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem minden uzletember maffiozo! Vannak tisztesseges vallakozok is!

5 eve elek vele ez mar nem rozsaszin köd.Anyamnak az nem tetszik hogy nekem egy kicsit jobban megy mint neki es engem szeretnek ő meg apam 10 eve keruli.

Irigy a boldogsagomra.

2015. márc. 1. 09:07
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem ha hazakoltozok anyam szeretni fog de semmi nem valtozott nyomoz utannam aztmondja megteheti mert az anyad vagyok.Uvolt velem ha velemenyem van,minek megyek ide oda mi szukseg van ra.

Nem tudjatok mire kepes a sajat igazaert.

Feltekeny ra hogy szep vagyok olyan hajat szeretne mint nekem van,felveszi a ruhaimat probalgatja a kabatomat.

Borzalom.

2015. márc. 1. 09:11
 6/10 A kérdező kommentje:

Bezzeg mikor penzt adott az anyamnak akkor nem volt szar ember utanna mikor elfogyott megint lehordta mindennek.

Vagy elvitte nyaralni a tesomekat aztmondta parasztvakitas volt a nyaralas.

2015. márc. 1. 09:18
 7/10 acelsziv ***** válasza:
72%
borulj le a pasid elé és csókold meg a talpát amiért még együtt vagy egy olyan nővel akit 35 éves létére az anyja rángat és irányít. Azon kívül döntsd el, hogy kell -e ez neked a jövőben is. Anyád nem fog változni csak tönkre fog tenni téged. A párod meg előbb utóbb megunja és lelép.
2015. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem lep le mert rendkivul inteligens es ertelmes megerti hogy sajnos en igy nevelkedtem.

Ja es nagyon szeret!

2015. márc. 1. 12:22
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező! A 7-es válaszból ne azt értsd ki, hogy elhagy vagy nem... Vedd már észre, hogy édesanyáddal a kapcsolatot ritkítani kell. Elég kéthetente meglátogatni egy órára. Ha ebben az időpontban nem tud viselkedni, akkor elköszönsz és mész a saját utadon. Ha hagyod, hogy anyukád rángasson, akkor nem leszel boldog soha. Anyukád nem fog jobban szeretni, akár hova költözöl, csak a kapcsolatod megy rá (akar milyen hihetetlen)...
2015. márc. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
Nők.
2015. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!