Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak? Nagyon rosszul...

Mit csinaljak? Nagyon rosszul esik amit anyu csinal.

Figyelt kérdés
Van 2 kutyank,pulik.Nagyon imadom oket.Anyu az egyik kutyamat Isteniti,a masikkal nagyon nagyon rosazul banik .Ha emberekrol beszelnenenk momdanam azt h ugy banik vele mint a kutyaval.Ez nekem nagyon rosszul esik.Ezt mind azert csinalja mert utalja az allatokat,az idosebbet is csak azert szereti,mert nagyon intelligens.Beszelni mar probaltam vele h ez nekem nagyon rosszul esik de nem erdekli.Olyanokat mond h ki kene iktatni,le kene vagni a labait..stb.Mert meg eleg fiatal kutya,es nem olyan nyugodt mint a masik.Mit tudnek csinalni?Nekem tenyleg nagyon rosszul esik...a masik pedig hogy az ocsem 10 eves.Elegge el van kenyeztetve,szinte csettintesre mindent megkap ellenben velem..Ha veletlen hozok egy rosszabb jegyet,anyu velem egy fel napot kiabal,ha o hoz akkor meg max.5 perc es utanna magahoz hivja,atolelni stb.Ha vmi rosszat csinalok ,veletlen akkor en buntit kapok min.1 hetre..neki is ezt mondja de o mar masnap mondjuk netezik es nem szol erte semmit.Arrol ne is beszeljunk h az ocsem olyanokat is mer mondani anyueknak amit en soha-soha nem merek/mertem volna.Mit csinaljak?Ezek nagyon rosszul esnek...

2015. márc. 14. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki hozta/vette a kutyakat?

Anyukad nem normalis ilyeneket mondani, meg ha kutyak is.

Szerintem valami depresszioja van. Maximalisan akar szavakon belul bantani.

Ocseddel egy az apukatok? Majd megsinli anyukad es ocsed is a kivetelezest.

2015. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Apu hozta mind a ket kutyat.Igen,110% h egy apatol vagyunk.
2015. márc. 14. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Szegény:( ha bármi baj van irj :)

De gondolom h errol nem mersz szolni nekik:(

2015. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Próbál apukáddal(négy szemközt!!) beszélni erről és mondj el mindent amit itt leírtál....Persze csak akkor ha apukáddal lehet kommunikálni az ilyesféle dolgokról.

Ha tényleg anyukád megakarná azt csinálni amit mond a kutyával kapcsolatban akkor inkább vidd el egy menhelyre vagy csak próbáld biztonságba helyezni.

Gondolkodj el, hogy miért kényezteti el ennyire anyukád a tesódat és próbálj olyan gesztusokat anyukád felé irányítani, hogy kicsit lágyuljon ez a helyzet.

2015. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neeem,felreertes ne essek,anyu nem gondolja ezeket komolyan(marmint h megcsinalja) nem orult!Csak neha vannak ilyen "kirohanasai"
2015. márc. 16. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!