Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engednek a szüleim vidékre...

Nem engednek a szüleim vidékre szórakozni, szerintetek hogyan bírnám meg győzni őket arra hogy el engessenek?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de szerintem az végett nem engednek mert újévkor volt egy bakim nagyon leittam magam ugy vittek be a kórházba (életemben először rúgtam be nem tudtam hogy hogy kell rendesen inni stb..) és most hívnak a haverok hogy mennyek velük de anyámék nem engednek(jobban anyám)

már próbáltam meg győzni őket de sehogy sem akarnak elengedni...van valami ötletetek?



#szülő #szórakozóhely #fiu-szülő #gyermek-szülő kapcsolta
2015. márc. 21. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2015. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha javasolhatom, egy ideig hanyagold ezt a temat, mert teljesen jogosan nem engednek el. Korhazba kerulni alkoholizalas miatt nem igazan a 'baki' kategoriaja, nem csodalom hogy nem biznak benned.
2015. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Inkább írni tanulnál meg rendesen... "mennyek"...
2015. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem idén, hanem még egy másik szilveszter éjszakán kerültem a kórházba emiatt.

Nekem nem tudják a szüleim, mivel már nagykorú voltam és szabadon távozhattam.

De nekem jó pár hónapig, sőt a mai napig se nagyon van kedvem elmenni "inni".

És ez egy hatalmas nagy szégyen azért:S lehet téged nem rázott meg, de én nem gondolom hogy újra le kéne inni magad. esetleg köss alkut a szüleiddel, hogy elmész de nem iszol semmit,a szavadat adod.

De komolyan nem tudom hogy bírja a gyomrod, bennem a mai napig megvan az az érzés amit akkor éreztem :S

Persze azóta már csíptem be, de szerintem ha normális vagy akkor tanultál belőle, és nem jutsz el mégegyszer arra a szintre!!

2015. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem engednélek, mert a totál részegre ivás nem baki, hanem butaság. Nekem senki ne mondja, hogy nem képes nemet mondani az italra. Nyilván attól érezted magad menőnek, hogy minél többet igyál. Így megbízhatatlan vagy, mert már bebizonyítottad, hogy nem tudsz önállóan dönteni. A piálás nem lehet tanulni, szóval az nem kifogás, hogy nem tudtad,hogy kell rendesen inni.

A másik, hogy inkább tanulj, mert borzalmas a helyesírásod.

2015. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, csodálkozol, hogy nem engednek?


Engem sem győznél meg, pár hónap után a detoxban :D

2015. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tud normálisan inni az maradjon csak otthon.Teljesen igaza van a szüleidnek
2015. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igaza van a szüleidnek. Kis bakinak tudod mi számít? Ha véletlenül lehányod a pólód és nem jön ki belőle a folt. Vagy ha kitörik a cipőd sarka.

Az, hogy a szülőknek a kórházból kell újév első napján összeszedniük nem a baki kategória.

2015. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat en sem engednelek el. Idegeskedne a fene, hogy tuleled-e...mellesleg a barataid is idiotak, amiert hagynak a deto/ig inni magad' hat gratulalni tudok nekik is.
2015. márc. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!