Mifele dolog ez?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok, a hazon semmit nem akarnak csinalni a szuleim, pedig lenne ra penz is, meg minden,megis helyette szolot vesznek, amit kapalni kellene, miegymas... azzal jonnek hogy ha lesz udvarlom, akkor csinaljak. Nem veszik eszre, hogy azert nincs senkim, mert szegyellem azt,ahol elunk meg az olyan dolgokat,hogy utott-kopott minden festes,korhadtak a padlok...mit gondolnak, hogy osszejovok valakivel,aki tehetosebb, es haza merem hozni.

Ok par het alatt ujja akarnanak varazsolmi hazat, udvart,mindent??


2015. ápr. 13. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Es mielott azzal jonnetek, hogy koltozzek el, leszogezem,hogy jopar evig meg nem leszek olyan helyzetben, hogy elkoltozzek.

Fikazas szinten nem erdekel! Normalis valaszokat kerek, csak!!

2015. ápr. 13. 14:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt csak a szüleid tudják, hogy miért nem figyelnek erre. Főleg, ha lenne rá pénz. De talán nincs. Te nem biztos, hogy pontosan belelátsz, hogy mennyi kiadásátok van és azt miből tudjátok fedezni.

Ha mégis lenne rá pénz, akkor talán azzal tudod meggyőzni a szüleidet, hogy minél tovább várnak, minél jobban lepusztulnak a dolgok, annál nehezebb és drágább lesz majd rendbe hozni.

De ez sajnos az ő döntésük, hiszen az ő pénzük. Te nem dönthetsz az ő pénzükről.

Az udvarló meg nem ezen múlik, hidd el.

2015. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En is paraztam ilyen dolgoktol, amikor annyi idos voltam, mint Te. De az a szuleid haza, penze, es ha ok nem akarjak, akkor nem fogjak felujitani a Te jovobeli udvarlod miatt.


Amasik meg az, h az az udvarlo, aki a szuleid haza alapjan itel meg, nem valo udvarlonak es akapsbol gaz. Nekem is volt olyan pasim, aki ahogy meglatta az utott-kopott lakast, azonnal lelepett. Aztan kesobb kiderult, h egy penzhajhasz csavo volt, aki jobb is, h megpattant. Aztan voltak tehetos es normalis pasijaim, akik hasonlo szuloi hatterbol jottek es megertettek a szitut. Ok maradtak. Azota eltelt 10 ev, mar nem otthon lakom, magam is anya vagyok es egy olyan parom van, aki szarik arra, h kinek milyen az anyagi helyzete, m nem ez alapjan itel meg. :)

2015. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ennyi idősen már saját lábra is állhatsz és megmutathatod, te mit tudsz ;) Én is ezt tettem, nem a szám járt :)


22N

2015. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mi közöd neked ahoz hogy ök mit csinálnak eltartják a segged és még követelödzöl is elképesztő pofátlanság
2015. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Őőő, ha nem tetszik, költözz el.


De ha az én gyerekem mondaná, hogy szégyelli, ahogyan élünk, én bsznám ki azzal a lendülettel, hogy nem kötelező itt lenni (a mocsok az más).


Az pedig a te bajod, hogy ennyire gyerekes vagy, hogy ezért nincsen párod.

2015. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!