Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családi problémák. Mit csináljak?

TheGod17 kérdése:

Családi problémák. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az anyàm egy idegroncs. Mindíg veszekszenek apàmmal a pénzen, ha meg nincs otthon, rajtam vezeti le. Meg mindenbe beleszól. Màr egy kis dologért is óràkig veszekszik, meg is üt, volt olyan, hogy kèssel meg akart szúrkàlni.

Most hazajön apàm tuti megveret vele, meg intézetbe is akar küldeni. Amikor nagyon ideges, elhord mindennek, màr elmondta, hogy el akart vetetni, meg azt mondja hogy soha nem lesz senkim, némànak csúfol a szociàlis fóbiàm miatt. Màr félek hazajönni. + úgy àllít be mindenkinek, hogy én vagyok a gonosz, félek hogy megveret valakivel.pedig régen szerettem őket, nem tudom miért lettek ilyenek. mitcsinàljak?:(



2015. ápr. 16. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon szívesen meghallgatnám a szüleidet is. Ha megtennéd, hogy privatban elküldöd a szüleid telefonszámát, én bizony megkérdezném, hogy miért viselkednek így, hogy mennyi a valóságalapja annak amit ide leírtál.
2015. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!