Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek lenézendő/meg...

Szerintetek lenézendő/meg szólni való dolog ha a szülők ki vannak tetoválva?

Figyelt kérdés

Másik szemében illetve a gyermekre nézve.

Nem egy-egy darab kicsi tetoválásokról van szó.

Teljes hát, lábon, karon, mellkas.



2015. ápr. 22. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

"Másik szemében" Nem, ha a szülő ez mellé nem vmi primitív barom.

"illetve a gyermekre nézve" Nem, ha a szülő nem primitív emberekkel van körülvéve.

2015. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
szerintem ehhez senkinek semmi koze. egy tetovalt szulo is lehet jo apuka / anyuka, sot lehet jobb apuka / anyuka , mint egy tetovalatlan, aki teszem azt pl alkesz. ( persze nem azt mondom, hogy egy tetovalt szulo csak jo szulo lehet, es nem lehet rossz)
2015. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Semmit nem jelent, ha valakinek van tetoválása.
2015. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Az igazi bűnözők öltönyben meg nyakkendőben járnak.

Kicsit lejárt duma, hogy a tetkósok rossz emberek, ennyie rővel akinek meg az orrában van percing, az rib.nc

2015. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Én személy szerint kifejezetten szeretem a tetoválásokat, bár nekem jelenleg MÉG nincs. Inkább azt szoktam megnézni, hogy milyen tetoválás, szépen kivitelezett-e, láthatóan profi munka vagy olyan, ami valaki garázsában készült, művészileg jó-e (a rajzolás az egyik hobbim), szép-e a kompozíció, szívnálasztás, stb.

Nem azt mondom, hogy akinek gagyi van, azt automatikusan utálom, de futottam már bele olyan emberbe, aki meg akarta magyarázni, hogy az elmosódott, pontatlan, minden anatómia és rajz tudást nélkülöző borzalom gyönyörű munka. Az ilyen emberek általában nem a legintelligensebbek.

2015. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
A gyerekre nézve részemről biztos nem. A szülőre nézve is csak akkor ha az a tetoválás csúnya, gagyi :).
2015. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Magánügye mindenkinek, hogy összerondítja magát. Ezzel másnak nem okoz kárt. Azt gondolsz róla amit akarsz, de lenézni meg megszólni..., akkor már te is nagyon unatkozhatsz...


MOndjuk pl a dohányzás, ha valaki ott dohányzik, ahol nem dohányzók is vannak, az már megszólni való dolog, nem is kicsit! Hisz azzal kárt okoz másnak...

2015. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

ez micsoda buta kérdés!

Én és a párom is tetováltak vagyunk,és gyönyörűen neveljük pici lányunkat!

Imádjuk,szeretjük.

....de akkor most sz@r szülők vagyunk???


Nevetséges a mai világban tetoválás alapján itélkezni!

2015. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Pontosan ezért kérdezem.

Mi lennénk a tetovált szülők, és sajnos egy két megjegyzést már hallottam a felől, hogy a lányunkat majd emiatt milyen atrocitások fogják érni.

Nem hiszem, hogy emiatt mi rossz szülők lennénk. Sok az előítéletes ember.

2015. ápr. 22. 14:50
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Dehgyis. A sogoromnak az egesz karja, ki van varrva. Egyetemet vegzett, nagyon jol keres, talpig uriember es jo arc apa. Gondolom a legtobben a hanyasukban fetrengo metalarcokkal azonositjak okek.(es itt nem a zene, eletstilus ellen szolok) Az igy viselkedoket elitelem, de nem a tetkoik miatt.
2015. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!