Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hagyja el egy anya a...

Miért hagyja el egy anya a családját, a gyermekét?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

1000 oka lehet.


Anyagi ok: külföldre megy dolgozni, hogy összeszedjen némi pénzt a gyerekek felnevelésére


Egészségi ok: annak belátása, hogy valamilyen szempontból nem alkalmas a nevelésükre


Kapcsolati ok: a férfival, a gyerekek apjával annyira megromlott a kapcsolata, hogy nem bírja tovább, de nincs módja magával vinni a gyermekét


Jó esetben csak nagyon nyomós okkal tesz ilyet, vagy nagyon kétségbeesett lehet. Gondolom majd beindul a kődobálás a válaszok közt, hogy egy "igazi anya soha, semmilyen körülmények közt nem hagyja el a gyermekét" - ami alapvetően igaz is, csak épp elfelejti, hogy a sors nagyon szörnyű és nagyon fura dolgokat tud hozni... :(

2015. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Akit ismerek, az egy férfiért hagyta el a gyerekét, mert boldog akar lenni. Vagy, ha nem is hagyja el, de a férfi fontosabb neki a gyerekénél.
2015. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk anyánk "meg akarta találni önmagát".

Szerintem nem sikerült neki, mert azóta össze-vissza él, pedig már eltelt több, mint 15 év. Nem lett tartós kapcsolata, nincs állandó otthona, a munkahelye is mindig változik... Velünk nagyon nem tartotta a kapcsolatot, mióta lelépett, de néha megjelenik, és akkor elvárná, hogy odalegyünk érte. Érdekes ember...

2015. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Pont ugyan azért, amiért egy apa is megteszi. Bár akkor senki nem kapja fel a fejét...

Amúgy egyes szépen leírta.

2015. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Millió oka lehet, de nevetséges azt feltételezni, hogy mindig valami tragikus dolog, ahol természetesen a nő a szegény, ártatlan, őzikeszemű áldozat.
2015. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, de az, hogy felnőttként akarja a mintaanyát játszani, az nonszensz.


Ezt az én helyzetemre értem.

2015. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

minket anyám 10 éve hagyott el, akkor voltam 12, a húgom 10. hazajottunk, nem voltak itthon a cuccai, lelépett egy szó nélkul.

apummal nem egyeztek, s ez tunt neki a legobb megoldásnak.

22L

2015. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Péló miatt, mi másért.
2015. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

engem 10 naposan ahogy kijott velem a korhazbol lepasszolt a nagyimnak es 6 evig nem lattuk utana.

anyuci ertelmisegi es a ferje is az volt akit nem ismerek mert o sem volt kivancsi ram.

azert hagyott el mert egy szemet ri...nc. szerintem.

2016. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!