Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szólnak le amiatt mert...

Miért szólnak le amiatt mert az újszülött gyerekemnek nem vásárolok és nem is adok rá turkálós/használt ruhát?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 19:01
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Nem az ő ruháik voltak.

Turkálóban vásárolt = használt ruhák.

2015. máj. 9. 19:35
 22/46 anonim ***** válasza:
74%
most akkor hangosan kijelentették, hogy figyu ezt használtan vettük, vagy csak abból indultál ki mivel maguknak is használtat vesznek akkor neked is azt adnak?
2015. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
23%
Közeli rokonok, barátok gyerekei által hordott ruhákat sem fogadsz/fogadnál el?
2015. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
69%
meg aztán ha te szeretsz őszinte lenni akkor te is fogadd el,hogy őszintén elmondják mi a véleményük az őszinteségedről:P(ugye hogy fáj)
2015. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 Ditta323 ***** válasza:
80%

Én sem adok a lányomra turis cuccot, meg mi sem veszünk fel.

Ruhákat nem hoztak nekünk, csak unokahúgom kintről (ő se jár turiba).

Amúgy szerintem is kicsit erős volt kérdező.

Tőlem a rokonok megkérdezték mit hozzanak, erre csak annyit mondtam rátok van bizva, de ruhából sok van.

2015. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
48%

Lehet ezt olyan hangnemben közlöd a nèppel, amiből az jön le, hogy ettől jobb szülőnek tartod magad a többinèl, őket meg lenèzed.

(Miért nem akarsz használtat ráadni? Pici babák esetén a használt azt jelenti egyszer, max kétszer volt viselve)

2015. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Igen így jöttek, hogy milyen jó ruhákat turkáltak. És adtak oda a bojhos, foltos bodykat-rugdalózókat.

Nekem aztán nem fáj, sőt igazából orulok is, hogy nem kell tovább ezzel a problémával fogalkoznom.


De úgy látom, hogy ez a dolog sok mindenki szemében verlazito.

2015. máj. 9. 19:48
 28/46 anonim ***** válasza:
78%
ha nem fájna ki sem írod ide hanem lerázod magadról,sőt fel sem veszed...
2015. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Semmivel sem tartom magam jobban ettől.

Egyszerűen nem tudom a gondolatot elviselni, hogy valaki hordta előttem a ruhát és beleizzadt, a testén volt.

Röviden ennyi.

Biztosan nekem is is sokkal olcsóbban kijonnenek a ruha darabok de ezektől a dolgoktól nem tudok elvonatkoztatni.

2015. máj. 9. 19:51
 30/46 anonim ***** válasza:
73%

Tiszteletben tartom, ha valaki csak az általa kiválasztott, vadiúj ruhát adja a gyerekére. Nincs ezzel semmi baj. Én nem proliznám le a kérdezőt, mert tudom, hogy a kismamiknak ilyenkor nagyon tudnak tombolni a hormonjaik...

Mikor nővérem az első babáját várta, anyukám vett a méteráru boltban egy nagyon cuki mesefigurás, puha anyagot, amiből babatakarót varrt. A nővérem meg sírva fakadt mikor meglátta, hogy hadd döntse már el ő, hogy mit ad a saját gyerekére. Nővérem sem sznob, meg egyebek...

Mi most tervezzük a babát, megbeszéltük a párommal, hogy veszünk neki szép új ruhákat is, de sok használt ruhája is lesz, mert hamar kinövi. Külföldön élünk, itt sok szép alig használt gyerekruhát találunk fillérekért. Ha magas hőfokon kimosom, kivasalom, nem lesz annak a gyereknek az égvilágon semmi baja.

2015. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!