Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki, hogy döntene ebben a...

Ki, hogy döntene ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Létezik az a bűntudat ami miatt elköltöznétek messzire a gyermekedtől,mert az anyukája ellen olyan súlyos dolgot követtetek el,hogy már a szemükbe sem mersz nézni szégyenedben?

Én most így vagyok,teljesen az összeomlás szélén és az jár a fejemben,hogy talán a gyereknek is jót tennék vele ha nem látna soha többé.

Persze egy ilyen döntést meghozni kegyetlen nehéz mert imádom és ő is viszont,de azzal is tisztában vagyok,ahogy nőni fog egyre jobban elhidegül majd és meggyűlöl a tettem miatt.


2015. máj. 14. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hozd helyre!
2015. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Elmenekülni mindig könnyebb..., én inkább megpróbálnék bűnbánatot tanúsítani és mindent elkövetni annak érdekében, hogy a saját gyerekem ne utáljon meg végleg.
2015. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Mit csináltál?!


Amúgy simán, sőt, anyuka helyében én vágnálak ki.

2015. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajnos helyrehozhatatlan a kapcsolatunk,súlyos testi sértés történt részemről,mert egy közösen átitalozott este vita alakult ki köztünk,ez oda fajult,hogy ő lekevert egy nagy pofont nekem,én állat pedig ezt ököllel arcon ütöttem,ebből lett egy orrtörése.

Mindez a gyerek szeme láttára,így még kiskorú veszélyeztetése miatt is vállalnom kell a felelősséget.

Undorodom magamtól és ha lenne annyi lelkierőm,öngyilkos is lennék,ez már így nem élet,minden percem egy örökkévalóság a bűntudat miatt.

2015. máj. 14. 13:28
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Ez a szituáció már szerepelt itt korábban...

Undorodni én is undorodnék magamtól, de öngyilkos biztos nem lennék inkább próbálnék jobb emberré válni ha már eddig sikerült a felismerés...


Piát mindenesetre életre leraknám...

2015. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem is engedik el a gyereket láthatásra olyan láthatást is kérhetsz, ami a családsegítőben történik felügyelet mellett. Szóval akkor mindenképp láthatod rendszeresen és nincs min pattogni se, h majd biztos bántani fogod és anyukával se kell találkoznod. Átadja a gyereket a családsegítősöknek te pedig a kijelölt helyen tudsz vele játszani/beszélgetni.

Meg gondolj arra is hogy annak a gyereknek élnie kell valamiből. Ha most öngyilkos leszel, akkor ki fogja fizetni a gyerektartást, miből lesz új cipője vagy tankönyve?

Kezdetként ajánld fel hogy keresel egy jó pszichológust a gyereknek, hogy fel tudja dolgozni a történteket. Ez a bíróság szemében is plusz jó pont lenne, hogy megbántad a tetteid, próbálod helyrehozni amit elrontottál és vállalod a költségeket.

2015. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Így viszont nem lehet leélni a hátralévő életem,ahogy telik az idő,egyre nehezebb újra és újra a szemükbe néznem,már arról is lemondtam,hogy valaha legyen egyszer még párom,és hiába nem ittam azóta(4 hónap),teljesen kezd beszűkülni a tudatom.
2015. máj. 14. 13:59
 8/13 A kérdező kommentje:

Nincs gond egyenlőre a láthatással,anyukája nem tiltja tőlem mert tudja mennyire szeret a gyerek,én pedig rendszeresen megyek érte oviba,van hogy nálam is alszik havi 3-4 alkalommal,programokra is járok vele.

Nem tudom milyen ítéletet fogok kapni és a láthatást ez miként fogja befolyásolni,de nagyon rossz előérzeteim vannak.

2015. máj. 14. 14:08
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Jó, és?! Ezért nem kell piálni, ha idegbetegek lesztek tőle. Amúgy anyuci sem jobb, épeszű nő sem üt meg ffit, csak mert "úgysem üthet vissza". Hát, pedig visszaüthet.


De én elvenném a gyereket tőletek, alkoholista ember nem való szülőnek!

2015. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Ja, és anyuci miért nem áll bíróság elé kiskorú veszélyeztetése miatt?! Ja, mert a pofon az csak pofon... értem... undorító.


Neki éppúgy nem való gyerek, mert a testi épségét veszélyezteti. Legközelebb rá fog kezet emelni.

2015. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!