Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engednétek a lányotokat...

Ti engednétek a lányotokat ott aludni?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves, barátja 15 éves. A lányom mindent elmondd róla, és már találkoztunk is vele sokszor. A fiú nem túl erőszakos, majd' egy hónapig nem merte megfogni a lányom kezét, és nem csókolta meg. Itthon már aludtak együtt, de csak nappal. 2,5 hónapja vannak együtt. A fiú rendes, de attól még féltem a lányom. Házibuliba mennek, a lányom elmondása szerint nem szokott inni és a barátja is csak mértékkel ha ő ott van. Az van, hogy náluk szeretne aludni. Ti elengednétek a helyemben? A fiúnak egy szobája van az öccseivel, és otthon lesznek a szülei is.
2015. máj. 18. 18:10
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És ha nem a barátjánál, akkor az egyik barátnőjénél aludna
2015. máj. 18. 18:13
 2/24 anonim ***** válasza:
17%
Nyugodtan elengedheted, legrosszabb esetben lesz kilenc unokád, bár erre pici az esély. :)
2015. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
Ugye Te is tudod, hogy nem a barátnőjénél fog aludni? :) Nem tudsz ellene mit tenni, nem azért kérdezi meg, hogy megengeded-e, hanem kíváncsi rá, hogy mit szólnál ha...
2015. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
14 évest házibuliba, ahol alkohol van? NEM
2015. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%

15 éves gyerek, iszik, mértékkel...

Pfff...


AZ ilyen ott-alvásokkal az a gond, hogy megszokja, rendszer lesz belőle aztán két év múlva már csak fényképről fogod felismerni, olyan ritkán lesz otthon.


Én úgy gondolom, hogy örüljön neki, hogy házibuliba, ivós 15 évesek közé mehet, ne akarjon túl sokat markolni.


Aludjanak együtt egy másik alkalommal, vagy ha prücskölni akarnak akkor szóljon és el lesz intézve a magánszféra.

2015. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
mindenképp szexelni fognak tök mindegy megengeded-e neki. meg nem érzed paradoxnak ha egyszer már megengedted az alvás, még ha nappal is,most megtiltanád? Bár én alapból nem engedném hogy a 14 éves gyerekem pasikkal aludjon, főleg nem 2.5 hónapos kapcsolat után. Ja és azt se értem 14 évesen mit keres házibuliban.
2015. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Már engedtem így el, de akkor is a barátnőjéhez, és tudom, hogy ott aludt, és most is tudom, hogy ott fog aludni nálluk ha mondom neki.

Egyébként, máskor is engedtem már el velük "bulizni", és akkor sem ivott semmit, amit mindenki igazolt(a barátnője szülei is)

2015. máj. 18. 18:21
 8/24 anonim ***** válasza:
66%

A 15 éves fiú: " barátja is csak mértékkel (iszik) ha ő ott van"


Micsoda erény egy 15 évestől, hogy csak mértékkel iszik a 14 éves barátnője előtt.


Ész megáll!


Ja, nem engedném. Gyerekek. És piálós buliba sem engedném.

2015. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha már engedted el máskor is minek kérdezed? Te is tudod.. szex lesz. Meg az egy dolog hogy múltkor nem ittak, nincs garancia arra hogy most se fognak. Én nem engedném el a gyerekem egy ilyen buliba.
2015. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

én 26 vagyok és fiú.. anyukám 14-15 évesen a büdös életbe nem engedett volna el :D igazándiból fel sem merült volna részemről ilyen kérés, mert tudtam volna mi lesz a válasz..


de kár, hogy nem most vagy 15 éves, csodálatos volna :))

2015. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!