Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon elegem van, mit tegyek?

Nagyon elegem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám soha nem hajlandó kopogni, mikor bejön a szobámba, pedig 13 éves vagyok. Ha szóvá merem tenni, még én kapok lecseszést, hogy ez az ő háza, csak nem gondolom, hogy majd kopogni fog. Múltkor is rámnyitott, mikor éppen vertem, nagyon ciki volt! Kérlek, segítsetek!

2015. jún. 5. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2015. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?
2015. jún. 5. 15:44
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Én lebasznám a helyedbe. Ezt most halál komolyan mondom. Én mindig lebasztam ilyen idős koromban, mukkanni se mert. Neked is vannak jogaid, a kva életbe. Nem?
2015. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Én is voltam kamasz, de sose maszturbáltam fényes nappal, mikor bárki rám nyithatott. Nálunk nem is volt iylen dili, hogy anyám kopogjon, a pofámról égett volna le a bőr. Verd akkor mikor épp nincs otthon, nem igaz nem tudod valahogy megoldani.. Szánalom
2015. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na igen, de szerintem alap dolog lenne, h kb. 10 éves kor után már kopogunk a gyerek szobája ajtaján, mert neki is joga van egyedülléthez.
2015. jún. 5. 15:56
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Ez pont jó, ha meglátott ilyen szitúban, szerintem többet nem nyit rád.


Legalábbis, én biztos nem tenném.

Egyszer nálunk volt a tinédzser unokatesóm, pont ilyenkor rányitottam, és higyjétek el, többször nem tettem.

2015. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Basszus nem tudsz bemenni a fürdőszobába? Zárd magadra az ajtaját és élvezkedj ott. Ha tudod, hogy be szokott nyitni, akkor miért a szobádban csinálod?!
2015. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem engedi, h bezárjam az ajtót.:-(
2015. jún. 5. 16:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Amikor "dolgozol" zárd be azt kész! Nem kell ahhoz engedély! Úgy is csak akkor jön rá, hogy bezártad, ha akkor épp be akar menni. Ha végeztél kulcsold ki!
2015. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze h nem szoktam engedelyt kerni, de volt h be akart jonni, es fenyegetett, hogyha még egyszer magamra zárom az ajtót...
2015. jún. 5. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!