Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Szülők, ti mit szólnátok, ha a lányotok nem hívna meg az esküvőre?

Figyelt kérdés
Nagyon cafatokban van a család, most ezt nem részletezném. Úgy tervezzük, hogy 2 tanú, összeadnak minket és kész. Viszont félek mit szólna anyám. Náluk divat a nagy esküvő, lagzi és minden földi jó, mert a családnak van pénze. Nekünk viszont nincs.
2015. jún. 12. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Ti döntésetek,de azért esküvő után lehetne egy otthoni ebédet,vagy kerti sütögetést rendezni,amire meghívjátok a szülőket.
2015. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Mondd ezt így el nekik, az meg hogy mit szólnak legyen az ő dolguk. Ha értelmesek, megértik. Bár legalább édesanyádat és édesapádat illene meghívnod, ha mást nem is. Meg persze ha nem vagytok nagyon rossz viszonyban.


Én a nagyanyámékat nem fogom meghívni, ha eljön az ideje, mert alig ismerem őket, egyáltalán nem olyanok nekem mint a nagyszülők és nem is viselkednek úgy... 21 éves vagyok, irányítani próbálnak, anyámon keresztül üzengetnek, hogy mit csináljak és mit ne csináljak és még sorolhatnám, de regényt kellene írnom ahhoz :) De azért elvárják, hogy érdekeljen mi van velük. Az esküvőmön a családom lesz majd ott, és ők nem tartoznak bele. És nem érdekel a véleményük :)

2015. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nàlunk is így van !Az esküvőt is így tervezzük !szüleim elvàltak ,apu megértette ,anyu is ..de őt az egész esküvő nem érdekli .
2015. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nálnk a két tanús változat volt picit bövítve: a szülök ott voltak, más nem.

Utána otthon nálunk volt egy-egy pohár pezsgö meg néhány szendvics és egy óra múlva már utaztunk "nászútra", egy kempinges hétvégére. (Nekük EZ nászút volt, mindketten az ilyesmit szeretjük)

2015. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szomorú lennék.

(Az is szomorú lesz, amikor majd elhagy, elköltözik.

De ez az élet rendje.)


Előbb-utóbb meg kell beszélnetek ezt a dolgot, sajnos nem kerülhető el.

Na igen, milyen viszonyban vagytok, az kérdés. HA lezárható, ha el akarod felejteni örökre anyádat, akkor ne hívd meg, és lélekben is szakadj el tőle.

2015. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát épp ez a gond, hogy anyámat és apámat, illetve apámat és a mamámat nem ereszthetem össze, mert egymásnak esnének egy az egyben. Viszont azt meg nem akarom, hogy csak pl anyut hívom meg, mert az szarul esne apunak. És fordítva ugyanez...
2015. jún. 12. 11:48
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Az ő bajuk. Ha képtelenek viselkedni, én sem kerülgetném őket az esküvőmön. Ha náluk divat, rendezzenek maguknak nagy bulit és veszekedjenek rajta. Ti legyetek nagyon boldogok úgy, ahogy akartok!!!
2015. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Akkor pedig szépen szögezd le a szüleidnek, hogy vagy viselkednek, vagy egyik sem lesz meghívva.


Erre is van példa nálunk, párom szülei :D Elváltak és a párom azzal viccelődik néha, hogy két külön esküvőt kell majd tartanunk, ha nem akarunk balhét...

2015. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Anya apa folyamatos háborúba állnak a mai napig pedig az esküvőnk 4 éve volt. Úgyhogy egyiket se hívtuk meg. A 2 legjobb barátunk volt a 2 tanu utánna ebédeltünk egy étterembe és ennyi.
2015. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem esne túl jól, de megérteném és nem sértődnék vérig. Saját döntésük, az esküvő is csak egy nap, fontosabb, hogy a többi összes napon is boldog legyen a gyerekem. Kérném, hogy azért legalább egy fotót készítsenek róla, hogy utólag megnézhessem.
2015. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!