Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mem tudom mit tegyek, teljesen...

Mem tudom mit tegyek, teljesen padkón vagyok?

Figyelt kérdés

Középiskolàban (gimiben) megbuktam 9.osztàly év végén kémiàból.10 hónapos suliidőben nem tudtam megmutatni hogy tudok valamit kémiából, így augusztusba pótvizsgázhatok.Nemcsak megszégyenültem de még az egész nyaramat is tönkretettem.Minden barátnőm folyton csak a nyàrról beszél:vakáció, pihenés, nyaralás. Én nagyon nem vártam mert 2,5 hónap rémálom lesz.Tudom magamnak köszönhetem meg miért nem tanultam de már 7.osztályba megutáltatta velem a tanár a kémiát.Nem is értem néha már kínai.Anyu teljesen lekezelően viselkedik és beszél velem.Nincs kedvem semmihez sem.Se élni se létezni.Minden napom ugyan olyan rossz.Szomorú és magányos.Bátyám is hamarosan hazajön, gondolom majd jól szétver.A számítógépezést megvonták tőlem, elvették az egeret és csak pótvizsga után kapom vissza.Addig mobilról tudok írni amíg ezt is el nem veszik.Nyaralni sem fogok menni mert semmi kedvem sincs hozzá.Rengeteg mindenről álmodozom mindig de remélem egyszer élhetek teljes értékű életet.Picit az alakomon is sokat kell javítanom

Van még kicsit mit fogni rajtam de remélem most nyáron letudom dolgoznim.Annyi sok más problémám van hogy azok még pluszba rátesznek egyet a lapátra.Nagyon örülnék neki ha páran adnátok ranácsokat és bíztatást.



2015. jún. 13. 08:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez a bátyám szétver hallatszik a legrémisztőbbnek mind közül! Ez hogy van???
2015. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mi kérdésed?
2015. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 mantis religiosa ***** válasza:
76%
Szia! Ne ess pánikba, és ne légy egy hisztis-anorexiás tini! Egyetem alatt minden nyár arról szólt, hogy a nyári szünet végére összehozzunk valamit az utóvizsgára, többek közt kémiából. De nem kell, hogy rámenjen a nyarad. Ülj le szüleiddel megbeszélni a dolgokat. Egy hónap lazítás belefér. Kérd meg őket, hogy keressenek neked olyat aki korrepetál/felkészít a pótvizsgára. Ha azzal jönnek, hogy nincs pénzük, keressetek egyetemistát, aki ért hozzá, az sokkal olcsóbb, mint egy magántanár. Egy hónap nyaralás után másfél hónap felkészülés, heti egy-két alkalommal, biztos elég lesz arra, hogy átmenj. Rövidebb programok meg még akkor is beleférnek, főleg ha a szüleid is látják, hogy nem linkeskedsz. Még egy jótanács: légy magabiztos, Edison és Einstein is megbukott amíg suliba járt, és mégis sokra vitték. Arra figyelj oda, hogy nem az a nehéz, hogy megtanuld az anyagot, hanem, hogy elhitesd a tanárral, hogy tudod!
2015. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Jajj mar. Ez csak 2,5 honap az eletedbol!!! Szepen keszulsz a potvizsgara es ennyi. Meglesz. Az, hogy a tobbiek nyaralnak meg...hat, ez van, azt kaptad amit erdemelsz, nem bantasbol irom de majd a felnott vilagban sem lesz mashogy, szokj hozza. Sot, meglehet, hogy nem is lesz nyari szuneted!!
2015. jún. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
8%

Szia :) én 10.es vagyok, sikerült megbuknom három tantárgyból évvégére. Az utolsó hónapjaim így is sok tanulással teltek, és mégsem sikerült. Ráadásul olyan tantárgyak amik közül kettőből azért vágtak meg, mert nem bír a tanár. Mondhatom anyukám eléggé orült, bár ez a büntetés stb dolog már nincs. Egyszerűen csak lekezelően beszél velem, és kb szemétdombnak tekint. Holott eleve nem túl kellemes érzés ez az egész.

16/L

2015. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

A bukas az nem nagy dolog. Ne legyel ettol a padlon, tenyleg! Foleg ha egy olyan tantargy ami nem is erdekel....


elozo elotti voltam

2015. jún. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Padlón vagy? Állj fel! Állj fel és bizonyíts anyukádnak, a tanárnak, a világnak, hogy megbirkózol egy tantárggyal és viríts a pótvizsgádon.

Változtass az étrendeden (húsok, halak, sok-sok zöldség, saláta, víz) és iktass be napi legalább 60 perces edzést. A tanulás is jobban fog menni és az önbizalmad is helyreáll.

Egyet ne tégy! Ne sajnáltasd és sajnáld önmagad!

Sok sikert a vizsgádhoz!

2015. jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Anyukádat és a bratyód is belevonhatod. Kérdezzék ki tőled a tételeket. Az neked is sokat segít meg talán ők is másképpen állnak majd a dologhoz.
2015. jún. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mutasd meg, hogy képes vagy rá!!!!! Tanulj szépen hétköznap, vagy akár mindennap 2-3 órát. Délelőtt időben felkelsz és tanulgatsz,napi 1-2 óra anyagát simán be tudod majd vágni!


Valahonnan szerezz órai anyagokat a tanuláshoz! Remélem van különtanárod,aki tud segíteni.

2015. jún. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
(utolsó vagyok,hozzáteszem diplomás vagyok már és végig 2-es voltam gimnáziumban kémiából!épphogy...matekból majdnem megbuktam)
2015. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!