Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Baj, ha 21 évesen nem akarok...

Baj, ha 21 évesen nem akarok a szüleimmel nyaralni menni?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit hülyén hangzik, de ehhez nekem nincs kedvem. Nem velük élek általában, másik városban tanulok, havonta 1x megyek haza. Jóban vagyunk, de csak akkor, ha ritkán találkozunk, különben mindig van vmi vita. Egy szobában lenni velük meg minden csak nem nyaralás számomra...

2015. jún. 24. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Hát akkor kérj külön szobát. Én már a 12/14 éves gyerekeimet is külön szobába raktam mindig, már akkor is igényeltek egy kis magánszférát.

De az se baj, ha egyáltalán nem akarsz menni, csak legyél határozott.

2015. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, főleg nálam is ez a magánszféra problémás, de a külön szoba, pláne külfödön sokkal drágább gondolom. Hát úgy szívesen elmennék velük, csak nem ez olyan gáz, hogy nem bírok velük egy szobában lenni.
2015. jún. 24. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudsz fizetni a saját pénzedből egy saját szobát? Van mikor én is a szülőkkel megyek nyaralni, de mindig külön szobában vagyok; a közös szoba nem jó.
2015. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

17 évesen mentem utoljára nyaralni a szüleimmel, utána már saját programjaim voltak, amit diákmelóból fizettem.

Számomra teljesen érthető, ha nem akarsz velük menni.

2015. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Miért kellene velük nyaralnod egyáltalán? Felnőtt ember vagy, saját élettel. Nem értem, miért merül fel az együtt nyaralás ötlete, ha még csak nem is jöttök ki olyan jól egymással.
2015. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 15 évesen nyaraltam velük utoljára, szeretem őket, de nekem az már nem kikapcsolódás, hogy egy hétig össze vagyunk zárva, amikor még együtt is élünk. Mondd meg akkor, hogy köszönöd szépen, de nem velük szeretnél nyaralni menni és kész.
2015. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!