Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan értetnétek meg a...

Ti hogyan értetnétek meg a gyereketekkel hogy ne hallgasson rasszista nemzeti rock zenéket?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 19:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Úgy, hogy NEM tiltom, NEM akadályozom - akkor ugyanis nem sokáig érdekes neki.
2015. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Kitalálom kárpátia? Általában arra mondják hogy rasszista :)

Amúgy meg sehogy, joga van azt gondolni és hallgatni amit akar. Ha eltiltod akkor csak még jobban azt fogja hallgatni.

2015. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
27%

korábban kellett volna elmagyarázni neki hogy a rasszizmus nem szép dolog és nem útálkozunk ok nélkül lázadó tiniket már nem annyira lehet kordában tartani


vagy csináld azt amit nagybátyjám 600x tíltotta el bizonyos társoságtól a fiát aztán egyszer arra ment haza hogy a modem kalapáccsal szétverve xbox szétverve robogó eladva zsebpénz nuku és egy hétig kását evett (lelakatolta a hűtőt :DD)


Imádom, nagyon nagy arc :)) azóta szót fogad egyébként 17 éves a fiú

2015. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
#2: Nem Kárpátia, azt ismerem azzal nincs gondom. Hanem Magozott Cseresznye, Szkítia, meg ilyen otthon felvett nevesincs zenekarok youtube-on talált dalokat hallgat...kimondottan nácikat éltetnek benne.
2015. jún. 26. 19:38
 5/32 anonim ***** válasza:
14%
jól lekeverni neki 1-2 pofont hogy csak úgy csattanjon aztán az esze is elmegy XDDD meglátod többet mozarton kívül semmit nem fog halgatni
2015. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
29%
Hát, ez a hajó elment. A rasszizmus normális nevelési háttér mellett nem uralkodhat el egy normális emberi elmén. A gyereked nevelését elszúrtátok, ha szerinte ez menő és nem végtelenül szánalmas. Csak reménykedni lehet, hogy idővel eljut arra a szellemi szintre, hogy maga is ráébred erre, de ez már csak szerencse lesz, nem a ti nevelésetek eredménye. Már semmit nem tehetsz, csak a fejed verheted a falba, hogy kit neveltél! Többet kellett volna beszélgetni vele.
2015. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
13%
belehallgattam ilyen szenny zenéket nem tudom hogy lehet hallgatni, tényleg érik az a pofon
2015. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
35%

Nevelni és példát mutatni előbb kellett volna.

Itt a tiltás már nem segít.

2015. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak neveltetés kérdése. Én egy teljesen normális tisztelettudó 20 éves vagyok. Ellenben utálom a cigányokat mert borsodba megtapasztaltam milyenek. Ennyi.
2015. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem meg csak egy időszak, kíváncsiság.

Ismerek pár embert aki meggyötört rapperből lett neonáci, ma meg a DJ pultot nyomja szóval... :D

Ennyi erővel ezer mindentől el lehetne tiltani.

2015. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!