Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normalis ez es...

Sajtika5 kérdése:

Szerintetek normalis ez es lehet megoldas?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok a baratommal tobb mint fel eve egyutt vagyunk messze lakik es szeretnek hozza par napra elmenni. A szuleim viszont nem engednek foleg az anyam. Az o velemenye szerint nem a lanynak kell menni a fiuhoz de azt se engedi h a baratom jojjon hozzam. Annyiszor probaltam vele beszelni de sehogyse birom meggyozni csak a sok vita van es azt mondta h ezekkel en teszem tonkre a csaladot. Gondoltam mararra is h csak fogom magam es elmegyek a baratomhoz de anya aztmondta ugyis utanam jonne meg h a baratom csaladjat is tonkreteszi. Mar nemtudom mit kellenne tennem.
2015. jún. 28. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem engedi, hogy ő jöjjön hozzátok?
2015. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
miért nem választasz helyi fiút? miért kell az ország másik végében lévő diszkóból ismerkedni ahol egyszer jót táncoltál, ne onnan ess már szerelembe az isten áldja meg azt a 19 éves fejed
2015. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert h ot nem igy neveltek meg ugy van vele h hozzank ne jojjon senki se.
2015. jún. 28. 19:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyat semmiképp ne csinálj, hogy csak úgy lelépsz. Kérdezd meg anyukádat, hogy akkor most mégis mit akar, vagy mondja meg egyértelműen ha gondja van a fiúval. És különben is ha gondja van vele, mire alapozza, mikor nem is találkoztak még?
2015. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos az egyetlen megoldás, a szakîtás!


Keress a közeledben párt magadnak.


Om Mani Padme Hum Hri

2015. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Borosta2 ***** válasza:
16%
fogod magad felteszed a kis 19 éves seggedet a buszra/vonatra és elmész hozzá. ilyen nehéz lenne? anyádnak meg hagyj egy üzenetet pl. a szomszéd kisfiú halacskája aidses lett segítesz neki majd jössz... azt hiszem ezzel probléma letudva (jah nem mert ez kb. egyszeri megoldás tehàt egy szex belefér, de komolyra ne akarj berendezkedni...) szakítsatok és minden megoldva... rossz lesz? naná, de az ilyet túl lehet élni majd lesz másik...
2015. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

nem tudom miért írja mindenki egyből a szakítást.szerintem hadd döntsék már el ők, hogy mit akarnak.

19 éves vagy, felnőtt ember-jogilag, nem mehet utánad anyukád, nem kerestethet a rendőrséggel, ilyen indokkal.

beszéld meg vele, hogy másképp nem tudtok találkozni, nem fogsz órákat utazni azért, hogy együtt lehesettek 1-2 órát és fordulhatsz vissza megint órákat utazni..

ha jól sejtem anyukád ennyi idősen már férjnél volt..az ilyen szülők sokszor elfelejtik, hogy ennyi idősen ők hol álltak...

szerintem nevetséges, hogy meg akarja tiltani, hogy elmenj.teljesen normális és egészséges, hogy kapcsolatra vágysz és van igényetek együtt lenni.

nyári szünet van ha még tanulsz, semmilyen épképzláb indoka nincs gondolom. közöld vele, hogy mikor indulsz, mikorra vagy várható és kész. nem tud mit tenni, de szó nélkül ne lépj le!!!

2015. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedi? Felnőtt nő vagy, azt csinálsz, amit akarsz. Én 19 évesen nem engedélyt kértem, hanem megmondtam, hogy megyek és kész.
2015. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg
2015. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt a fél évet úgy kell érteni, hogy annyi ideje ismered, vagy azóta számítjátok, hogy együtt vagytok? Az előbbi esetben én óvatos lennék a helyedben a hirtelen hozzá tett látogatással.


Megpróbálsz beszélni anyukáddal. Látatlanul nem ítélhet el senkit, így nem lehet vele problémája sem. Hacsak nem meséltél neki gyanús tevékenységekről, amiket a barátod a múltban folytatott. Felvázolod, hogy legalább így a szüleid is megismerhetnék (mert attól, hogy férfiból van, még nem ördögtől való), és nyugodtabb szívvel engednének el hozzá. Még ha csak egy hétvégére jön is el.


Ha meg semmi sem használ és nem tudsz hatni anyukádra észérvekkel, nincs más választásod, minthogy fogod magad és elmész. Feltéve, hogy finanszírozni tudod az utazásod magad. Nagyon sajnálod, hogy nem találtatok mindenki számára kielégítő köztes megoldást, de te szeretnéd megismerni élőben is ezt a fiút.


Egyébként, mellékes megjegyzésként, nem is értem, hogy lehet párkapcsolatnak nevezni azt, ahol a felek még nem találkoztak. Én is távkapcsolatban éltem sokáig, de csak onnan számítjuk, mikor már személyesen is ismertük egymást és megvolt az első csók...

2015. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!